הסגידה הראשונה שלי בחיים לכפות רגליים

בשביל לספר על הפעם הראשונה בה זכיתי לסגוד לכפות רגליים של בחורה, אני צריך לחזור איתכם בערך 8 שנים אחורה. לגיל 23. אני סטודנט אחרי צבא ועדיין בתול (ממש מפתיע). בתול גם מבחינת סקס רגיל וגם מבחינת מה שבאמת חשוב לי – הסגידה לכפות רגליים.

כמעט 20 שנה עברו מאז שגיליתי שאני נמשך לכפות רגליים, ועדיין לא זכיתי לעשות עם זה משהו בצורה ממשית מעבר לסתם פה ושם כל מיני מקרים אקראיים שכף רגל של בחורה בטעות נגעה בי…

רק מלדמיין את מה שהוא רואה מהזוית של הרצפה אני חוטף זיקפה לא נורמלית

אז בתקופה שהייתי סטודנט גרתי בדירה בצפון תל אביב עם שחר שהיה השותף שלי שגם למד איתי באוניברסיטה. אחרי תקופה של כמה חודשים שגרנו ביחד, שחר הודיע לי שהוא התקבל לאיזשהי תוכנית של חילופי סטודנטים ושהוא עומד לעזוב את הארץ לתקופה של חצי שנה. חשבנו ביחד מה לעשות כדי שהשכר דירה שהוא אמור לשלם לא ילך לפח, והגענו למסקנה שכדאי יהיה לבדוק עם חבר'ה מהאוניברסיטה אולי מישהו ירצה להכנס לדירה במקומו לתקופה שבה הוא יהיה בחו”ל.

אחרי שחיפש כמה ימים ללא הצלחה, פתאום ביום בהיר אחד שחר מתקשר אליי ואומר לי “מצאתי מישהו, יותר נכון מישהי, קוראים לה ספיר..היא בגילך והיא ממש חמודה”.

ואני כמו הבתול הכי מעפן בעולם עונה לו “מה מישהי?!?! איך אני אגור ביחד עם בת באותה דירה??”.

כמובן שהוא צחק עליי ואמר לי “הנה, עכשיו סוף סוף תהיה לך הזדמנות לגור עם נקבה שאולי תצליח להוציא ממך את כל הביישנות שיש בך”.

קודם הכוס או קודם הרגליים? ללא ספק הרגליים 🙂

אחרי שיחה די ארוכה שבה הוא ניסה לשכנע אותי שהכל יהיה בסדר ושאין לו ברירה אחרת, השתכנעתי. באותו היום ספיר כבר הגיעה לדירה בשביל להכיר אותי ולהתרשם מהדירה ומיד התיידדנו. היא הייתה בחורה חמודה, חייכנית וגם טיפה חנונית כמוני, ככה שלא הרגשתי מאויים ממנה יותר מדי. הבנתי שאוכל לגור איתה בשלום.

מפה לשם, הזמן עובר לו ואני וספיר גרים ביחד כשותפים כבר שלושה חודשים ובאופן מפתיע, די כיף לנו ביחד. לא חשבתי אי פעם שלבחורה יהיה כיף לגור עם חנון מוזר שכמוני, אבל מסתבר שטעיתי. בזמננו הפנוי היינו מדי פעם מטיילים, רואים סרטים בטלויזיה ואוכלים בחוץ.

גם את מטלות הבית היינו עושים יחד, היינו הולכים ביחד לסופר, שוטפים ביחד כלים ואת המטלה שהכי אהבתי לעשות איתה- ספונג'ה כמובן. במשך כל השעה שהיינו עושים ספונג'ה הייתה לי אפשרות להביט בכפות רגלייה היחפות ולהתענג מכל רגע ורגע. ספיר הייתה בחורה ממוצעת מבחינת היופי, אך הכפות רגליים שלה היו מושלמות. מטופחות תמיד, עם קשת די עמוקה ועם לק, בדרך כלל שחור.

לפעמים הרגשתי איתה שאני ממש קרוב ללהיות בן זוג שלה, מלבד הקטע הפיזי והמיני שלא היה קיים בינינו לחלוטין.

לפחות עד אותו ערב בו הדברים תפסו כיוון טיפה שונה…

זה היה יום שלישי בערב, סיימתי את המטלות שהיו לי מהאוניברסיטה והתיישבתי לי בסלון לצפות בטלויזיה בליגת האלופות. בלי לשים לב, לא אכלתי כמעט כלום כל היום ובאיזשהו שלב פשוט חטפתי רעב מטורף.

חיפשתי במקרר וראיתי שאין כלום לאכול אז התקשרתי לספיר שבדיוק הייתה אמורה לחזור הביתה מסידורים. אמרתי לה שאני גווע מרעב והמקרר ריק. שאלתי אותה אם היא יכולה לקפוץ רגע להביא איזה בגט עם שניצל שהיה במרחק 10 דקות הליכה מהבית שלנו. זה היה בגט עם שניצל ביתי מיוחד וטעים שהייתי מכור אליו ברמות אחרות.

אני לא אשכח את השיחה איתה בטלפון… היא ענתה לי “מאמי אין מצב! אני כבר עוד רגע מגיעה ואני מתה מעייפות, תזמין משהו…”.

היה כל כך בא לי על השניצל ההוא באותו רגע שהתחלתי פשוט להתחנן אלייה בטלפון. אמרתי לה “אם את מביאה לי אוכל אני אעשה כל מה שתבקשי”.

“מה זה אומר הכל?” היא שאלה.

גן עדן

“אני אשטוף לבד את הבית בפעם הבאה בלעדייך.” עניתי.

היא בתגובה ענתה לי “זה נקרא הכל? לא, זה לא מספיק…”.

אז הוספתי ואמרתי לה שאני גם אשטוף כלים במקומה בפעם הבאה.

“לא…עדיין לא מספיק…” היא ענתה.

ברגע של שטות ובאמת שלגמרי בצחוק ובלי להתכוון לזה ברצינות עניתי לה “יודעת מה…אני גם אשטוף את הכלים, גם אנקה את הבית וגם אנשק לך את הרגליים, מה דעתך?”

זה בא לה קצת משום מקום שאמרתי לה משהו כזה אז היא ענתה לי ב”אווווקייייי” ארוך כזה שסימל שזה היה מאוד מוזר לה לשמוע את זה אבל איכשהו אחרי המשפט הזה היא יותר לא התווכחה ואמרה “בסדר בסדר דביל, אני אלך להביא לך. אתה חייב לי!”

אחרי חצי שעה באמת היא הגיעה עם האוכל ולפני ששמה לי אותו על השולחן היא הזכירה לי את התנאים “אתה שוטף את הכלים ומנקה לבד את הבית השבוע כן?”

“כן כן, מילה שלי זו מילה”. עניתי.

“ומה לגבי הרגל שלי? לשטוף אותה לפני שאתה מנשק לי אותה או שזה בסדר אם היא קצת מלוכלכת?” אמרה והפתיעה אותי לחלוטין!

לא הייתי מוכן למשפט שכזה. חשבתי שהיא תשכח מהקטע שאמרתי לה שאנשק לה את הרגליים. בדיעבד הבנתי שהיא אמרה לי את זה בכלל בצחוק אבל אני כמו סתום שלא מבין מתי צוחקים איתו לקחתי את זה ברצינות וישר הגבתי לה כדי להראות לה שאני כביכול נגעל מזה…

אמרתי לה “איכככס, ימגעילה! זה היה בצחוק לא באמת התכוונתי לנשק לך את הרגל…תביאי לי כבר את האוכל אני רעב מת”.

עלאק “איכס”…

היא קלטה שהיא מביכה אותי ואיכשהו זה הדליק אותה. גם הסטלה של העייפות גרמה לה להתנהג בצורה טיפה משוחררת ממה שהיא בדרך כלל. היא התיישבה לידי, הורידה את אחת מהנעליים ואמרה לי “למה אתה אומר מגעיל על הרגל שלי? היא ממש לא מגעילה, קח תריח תראה איזה נקייה היא” אמרה וממש הניחה את הרגל עם הגרב עלייה על הברכיים שלי כדי שאריח אותה.

דבר כזה אף פעם לא קרה לי וכל 20 שנות התאווה שלי לכפות רגליים לא הכינו אותי לרגע גדול שכזה. שוב כמו אהבל שיחקתי אותה לא מעוניין והרחקתי את הרגל שלה ממני. היא, כדי להתגרות בי, החזירה אותה אליי שוב ושוב עד שהיא הבחינה פתאום במשהו לא שיגרתי.

“תגיד יש מצב שהרגל שלי מעוררת אותך?? מה זה הזקפה הזאת שאתה חוטף לי פה מול העיניים?” אמרה בפליאה והצביעה לכיוון הזין שלי שמבלי ששמתי לב נעמד לו דום. למרות שהזין שלי רחוק שנות אור מלהיות גדול, אי אפשר היה לפספס את הבליטה שצצה לה מבעד למכנסי הטרינינג שלבשתי.

חטפתי בלק אאוט. לא ידעתי איך להתנהג במצב הזה. פשוט שתקתי ממבוכה והשפלתי מבט.

“מה נכנסת לשוק?! תענה לי! אתה מהסוטים המוזרים האלה שמאוננים על כפות רגליים?!” היא המשיכה להכנס בי.

אחרי כמה שניות של שתיקה מהצד שלי היא כבר הבינה שהתשובה היא חיובית. הייתי בטוח שהיא פשוט תקום ותתרחק ממני ושמאותו רגע היחסים שלנו יפגעו. אחרי הכל, אף פעם לא הייתי בסיטואציה כזו ולא ידעתי מה בחורות באמת חושבות על גברים מהסוג שלי שאוהבים כפות רגליים.

להפתעתי הרבה, במקום להתרחק, היא עשתה בדיוק ההפך.

שליטה במיטבה

“למה לא אמרת קודם שאתה כזה?? האקס שלי היה מכור ללעשות לי מסאז' ברגליים..קח תעשה לי גם” היא לקחה את הכף רגל שלה, הורידה ממנה את הגרב ופשוט הניחה לי אותה בין שתי הידיים שלי בנון-שאלנטיות.

הרגשתי שאני בתוך חלום. היה לכף רגל שלה ריח כל כך נעים וממגנט,  התלבטתי עם עצמי האם להמשיך עם משחקי ה”איכס איזה מגעילה” או שפשוט להפסיק עם השטויות, להכנע לרגע ולעשות את מה שחלמתי עליו במשך כל חיי. הפעם לשמחתי בחרתי באפשרות היותר חכמה.

חיוך של שמחה/מבוכה עלה על פניי ופשוט התחלתי במלאכה מבלי להוסיף אף מילה. במשך כחצי שעה עשיתי לה פוט מסאז' לשתי כפות רגלייה מכל הלב. שכחתי לגמרי מהאוכל שהיא קנתה במיוחד בשבילי. הרעב שלי לאוכל נעלם כלא היה.

רעב אחר נכנס במקומו. רעב ללסגוד לכפות הרגליים החלקות והנעימות של ספיר שכרגע נמצאות לי על הברכיים. במשך כל החצי שעה שאני עושה לה מסאז' חשבתי עם עצמי איך אני גם גורם לה להסכים לי לנשק וללקק לה את הרגליים. ראיתי שהיא די נהנית מכל הסיפור והנחתי שהיא תזרום עם זה אבל עדיין היה בי סוג של חשש שאולי זה יגעיל אותה. באיזשהו שלב זה פשוט יצא ממני בלי ששלטתי בזה…

“אפשר לנשק?” שאלתי תוך כדי שאני מצביע עם העיניים לכיוון כפות רגלייה.

ספיר שכנראה כבר הייתה מוכנה לזה שלשם זה ילך, פשוט הרימה את הכף רגל שהייתה מונחת לי בין הידיים, שמה לי אותה מול הפנים מילימטר מהפה שלי והוסיפה 3 מילים שלעולם לא אשכח. 3 מילים שנתנו אישור סופי למימוש מלא של הפנטזיה שלי. “קח מאמי, תהנה” היא אמרה עם חצי חיוך זדוני שמאוד חירמן אותי.

מזכיר את החיוך הזדוני שהיה לספיר כשנתנה לי לנשק לה את הרגל

מה אני אגיד לכם…אם עד אותו רגע חשבתי שאני בחלום, מאותה שנייה שקיבלתי את האישור לעשות אהבה עם כפות רגלייה, כבר הבנתי שאני סופית בגן עדן. הצמדתי את הכף רגל שלה חזק לפנים שלי, ממש מעכתי את עצמי לתוכה תוך כדי שאני מסניף את הריח הממכר שלה עמוק לתוך הריאות שלי.

“נו תנשק כבר!” היא ציוותה.

“כן סליחה המפקדת” עניתי וצללתי לתוך כ10 דקות של אהבה והתמסרות עם כפות רגלייה המושלמות. עמד לי כמו שלא עמד לי מעולם. הרגשתי שאני תכף גומר רק מזה שאני מנשק ומלקק לה את הכפות רגליים. זה היה ממש כמו בחלומות הכי ורודים שלי שהייתי חולם במשך כל 20 השנים שקדמו לאותו ערב.

הסיטואציה הזו הייתה יותר מדי מחרמנת בכדי שלא אנסה לקדם אותה עוד שלב. ניסיתי להוציא את הזין שלי מהמכנסיים כדי שגם הוא יצטרף לחגיגה. רציתי מאוד שהיא תאונן לי עם כפות רגלייה אחרי כל ההשקעה שנתתי לה.

לצערי זה לא קרה. ברגע שהיא ראתה שאני הולך לכיוון הזה היא מיד התרחקה ממני ואמרה ” לא לא לא לא…זהו, מספיק להיום, נהנית מספיק לפעם אחת”.

אני שממש התבאסתי שזה נגמר, ניסיתי לגרום לה לחזור שלפחות אמשיך לעשות לה מסאז' ברגליים אך היא כבר נכבתה לגמרי ואמרה לי שהיא הולכת לישון כי היא גמורה מעייפות. הייתי חרמן ברמות וחיכיתי לשנייה שבה היא תרדם כדי שאוכל ללכת בשקט לשירותים ולאונן כדי לפרוק את כל המטען שהצטבר לו במשך השעה ומשהו שהייתי דבוק לכפות רגליים שלה.

אני זוכר שהיה לי קשה להרדם באותו לילה. הרבה מחשבות רצו לי בראש על מה שהרגע התרחש עם ספיר. לא ידעתי איך זה ישפיע על היחסים שלי איתה. פחדתי שאולי זה היה משהו חד פעמי ושמחר היא תתבאס על מה שקרה.

שלושה חודשים שככה נראה כל ערב שלי עם ספיר עד שעזבה

אך דווקא ההפך קרה. מאותו ערב ועד היום שבו היא עזבה את הדירה, בכל פעם כשהיה לנו קצת זמן פנוי לצפות יחד בטלויזיה, היא הייתה פשוט חולצת את נעלייה, מתיישבת לידי ומניחה עליי את כפות רגלייה כדי שאעשה לה מסאז' מקצועי. שלאט לאט באמת נהיה סופר מקצועי ונהייתי ממש טוב זה. היא נהנתה ואני נהניתי.

לצערי היא הבהירה לי על ההתחלה ובמפורש שהיא לא מעוניינת שזה יגלוש מעבר למשחקים עם הכפות רגליים שלה. היא לא נמשכה אליי מבחינה מינית אלא פשוט אהבה את המסאז' שהייתי עושה לה אחרי יום ארוך ומתיש. אבל זה בסדר, לא צריך להיות חזיר. עצם העובדה שבמשך שלושה חודשים שלמים היו לי כפות רגליים זמינות לסגידה כמעט בכל יום, זה היה משהו שהיום בדיעבד אני מעריך ברמות. זה ממש לא משהו שניתן להשיג בקלות.

זהו…זה היה פוסט ארוך, מעניין אם מישהו בכלל קרא פה הכל, אם כן, תגיבו, ותספרו על סיפורים שקרו לכם גם. זה תמיד כיף ומעניין לשמוע על הפעם הראשונה של אנשים אחרים.

נתראה בפוסט הבא 🙂

10 תגובות בנושא “הסגידה הראשונה שלי בחיים לכפות רגליים

 1. לדעתי אם מלכתחילה היית לוקח את כל הנושא הזה יותר בקלות ולא מתבייש בו סביר להניח שהיית משיג את מה שרצית להשיג הרבה יותר מוקדם בחיים…זה לא כזה נורא כמו שאתם עושים מזה, אני וחבר שלי מהיום הראשון ששכבנו כבר התחלנו עם נושא הפוט מסאז’ וזה זרם לנו לגמרי. ככל שעושים פחות דרמה מהדברים הכל עובר חלק יותר

  • היי מורן 🙂
   ללא ספק את צודקת במה שאת אומרת, ככל שעושים דרמה ממשהו הוא הרבה יותר קל לתפיסה אצל הצד השני. תביני שבאותה תקופה הייתי מפוחד מהצל של עצמי, מעולם לא היה לי שום מגע אינטימי עם בחורה ומן הסתם שזה הוביל אצלי לחרדות בכל מה שקשור לנושא הזה. לא אשקר ואגיד שהיום אני זורם עם הכל בצורה חלקה אבל אין ספק שהזמן והניסיון עושים את שלהם והיום הרבה יותר קל לי לשחרר ולהנות מהרגע כמו שצריך.

 2. וואי עד גיל 23 שמרת בפנים את הפטיש הזה? הייתי משתגע…אצלי כבר בגיל 17 סיפרתי לחברה שלי כשהיינו טיפה שתויים שאני חולה לה על הכפות רגליים. היא בהתחלה לא זרמה איתי כל כך אבל אחרי שפעם אחת הכרחתי אותה לנסות ולראות כמה זה כיף שמישהו מנשק לך את הרגליים היא הסכימה ומאז אנחנו כבר שנתיים ככה נהנים מהנושא

 3. תשמע עמד לי כמעט לאורך כל החלק שסיפרת על מה שקרה בינך לבין השותפה שלך. פשוט כיף לקרוא ואמשיך לעקוב אחרי הבלוג, אל תפסיק לכתוב לנו!

 4. הרגת אותי עם הסיפור הזה. החזרת אותי גם איזה 15 שנה אחורה כשהיה לי קטע מאוד דומה עם אחותו של החבר הכי טוב שלי…סיפור שיקח לי יומיים לספר אולי בהזדמנות אשתף אותו פה

 5. אין על הפעם הראשונה, גם אצלי זה קרה בשלב יחסית מאוחר בחיים אחרי שכבר השלמתי עם זה שכנראה אלך עם הפטיש הזה עד לקבר בלי להגשים אותו. לי זה קרה רק בגיל 27 עם אישתי הראשונה שעוד אז היינו רק בגדר חברים, בהתחלה היא נגעלה מהנושא אך כמו שקורה לרוב הבחורות בסוף הן מבינות שזה הכי כיף בעולם 🙂

  • לגמרי, אין על הפעם הראשונה. לא משנה כמה פעמים יצא לי מאז לחוות חוויות כאלה ואחרות עם שולטות שונות ומשונות, הפעם הראשונה עם ספיר הייתה משהו שישאר לי במוח לנצח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *