סיפורי סקס – אחד מהסיפורים הכי הזויים שהיו לי (פעם ראשונה עם טרנסית)

מה נשמע חברים?? היו חסרים לכם סיפורי סקס מבית היוצר של דניאל חובב השליטה הנשית?? 🙂

כן, כבר כמעט 3 שנים שלא יצא לי לכתוב סיפורי סקס חדשים בגלל אילוצים מהחיים האישיים שלי. אבל אחרי מה שקרה לי אתמול עם בחורה מאתר ההכרויות XDATE החלטתי שאני פשוט חייב לשתף זאת עם הקוראים שלי.

אחת הסיבות שלא התאפשר לי לכתוב לכם סיפורי סקס לאחרונה היא שאני בתקופה מאוד לחוצה בעבודה ובקושי יוצא לי להפגש עם בחורות חדשות. פה ושם אני עדיין נכנס לאתרי הכרויות ולטינדר כדי לשמור על הגחלת אבל בפועל יש מעט מאוד פעילות בגזרה שלי לאחרונה.

שבוע שעבר התחלתי סתם מתוך שעמום רגעי בעבודה להתכתב עם בחורה שתפסה לי את העין מאתר XDATE. בעבר יצא לי להכיר משם די הרבה בחורות. לפחות שני סיפורי סקס שכתבתי בבלוג קרו לי דרך האתר הזה. אבל איכשהו בתקופה האחרונה היה לי יחסית חלש שם. זה דברים שבאים בגלים..מי כמוני יודע.

סיפורי סקס

תמונה הכי דומה שהצלחתי למצוא לשירז

מפה לשם, אחרי כמה שעות של התכתבות באתר אנחנו מחליטים לעבור לוואטסאפ כדי לקדם עניינים. לפי הפרטים שראיתי עלייה בפרופיל קוראים לה שירז והיא בת 26. התמונות שלה היו מהממות ברמה שלא האמנתי שזו באמת היא. התמונות הציגו בחורה בלונדינית וגבוהה (1.75) עם גוף של דוגמנית על.

לפי התמונות היה ניכר גם שעשתה מספר ניתוחים בפנים כדי לשפצר את עצמה. אני בדר”כ לא נמשך למנותחת יתר על המידה אבל במקרה הזה המנתח עשתה עלייה עבודה משובחת ביותר ככה שזה עבר אצלי את הסלקציה 🙂

אחרי כמה ימים של התכתבויות החלטנו לצאת לדייט שגרתי ללא ציפיות למשהו שיהיה מעבר. קבענו להפגש בערב יום העצמאות בשעה 20:00 ברושטילד בתל אביב ומשם לזרום לאן שיתחשק לנו.

שעה לפני המפגש, עשיתי אלייה טלפון כדי לוודא שבאמת נפגשים כמו שאני עושה בדר”כ. כבר קרה לי מספיק פעמים שבחורה שקבעתי איתה שכחה להגיע 🙂

זו הייתה שיחת הטלפון הראשונה מאז שהתחלנו להתכתב לפני שבוע.

היי שירז מה קורה?” שאלתי ראשון.

היי מאמי מה העניינים?” היא השיבה.

בשנייה הראשונה ששמעתי את הקול שלה הייתי קצת בשוק. חשבתי בהתחלה שמדובר באח שלה או שותף שלה לדירה, הקול שלה ממש אבל ממש לא היה נשמע נשי.

לקח לי איזה שנייה להבין מה הולך לפני שעניתי לה…”הכל בסדר שירז מה איתך? נפגשים עוד שעה כן?”.

איכשהו כנראה התקופה הארוכה שלא הייתי עם בחורות גרמה לי להוריד קצת את נורות האזהרה והמגננות. התכחשתי למה שהרגע שמעתי ואמרתי לעצמי שיש כאלו בחורות עם קול קצת צרוד שלא נשמעות נשיות במיוחד. לא רציתי ללכת עם המחשבות לכיוונים אחרים ולבטל את הדייט.

שעת המפגש הגיעה, אני מחכה לשירז על ספסל ברחוב רוטשילד מול מסעדת וונג למי שמכיר. שלחתי לה מיקום, היא סימסה לי בחזרה שהיא מאחרת בכמה דקות..הכל טוב…חיכיתי כמה חודשים למפגש עם בחורה, נחכה עוד כמה רגעים 🙂

תוך כדי שאני יושב על הספסל ומשחק קצת עם הטלפון, אני פתאום מבחין יחסית מרחוק בבחורה בלונדינית שצועדת לאיזור שלי. אני גם שם לב איך כל גבר ברחוב, אבל באמת כל גבר בלי יוצא מהכלל, כולם כולם, פשוט מסובבים אחריה את הראש. שברה את הצוואר לחצי מהרחוב לפחות.

מרחוק היא באמת נראתה בחורה שקשה לפספס. חשבתי ביני לבין עצמי “מה אין מצב שזו באמת היא….

וככל שהיא התקרבה לכיווני עוד ועוד הבנתי שיש מצב שאני טועה ושזו כנראה שירז. בשנייה שהיא התייצבה מולי ושאלה האם אני דניאל, הבנתי שבחורה רגילה – היא לא…

להגיד לכם שזה הפריע לי? כן..קצת..אתם יודעים…זה סוג של דבר מינימלי ובסיסי שחשבתי שאולי היה מגיע לי לדעת לפני המפגש.

ומצד שני…

כולנו כבר יודעים שקוראים לי דניאל ושהשם הנרדף שלי הוא “לוזר עם נשים”. ככה שאם צריך להפגש עם אישה טרנסית ולקבל ממנה קצת בתחת בפעם הראשונה בחיי, זה לא משהו שנתון להחלטתי כנראה 🙂

האמת שאם להיות כנה יוצא לי פה ושם לקרוא סיפורי סקס על טרנסיות ולראות קצת פורנו של בחורות עם הפתעה בין הרגליים. אני בטוח שזו פנטזיה שעוברת ללא מעט גברים, אולי לא ישר מגיל ילדות,

אבל זה משהו שכן יכול להתפתח עם הזמן.

סיפורי סקס

כל סטרייט יתחרמן מתמונה כזו

אז בחזרה למפגש עם שירז, בשנייה שקלטתי שמדובר בטרנסית, החלטתי פשוט להתנהג כרגיל ולא להתחיל לחפור עם שאלות מיותרות. הרי ברור לשנינו בשלב הזה שאני כבר יודע שהיא טרנסית, לא צריך להיות גאון גדול. ואם מה שאני רואה לא מתאים לי אז הייתי יכול פשוט להגיד לה שלא מתאים וללכת משם.

אבל החלטתי להשאר.

סיקרן אותי לבדוק את הגבולות שלי בקטע הזה. למי שזוכר סיפורי סקס שהייתי מספר בעבר, באחד מהם הייתי קרוב מאוד לבולבול גדול ומאיים וכבר אז גיליתי על עצמי שזה די מחרמן אותי.

ובכלל מעבר לסקרנות שלי, אם לשים את היד על הלב, שירז היא באמת בחורה מאוד יפה ומושכת. לא יעזור כלום, כל סטרייט שהיה עומד לידה היה מתחיל לפנטז עליה.

החלטנו שנזרום לפאב שהיה קרוב לידנו ונרים כמה צ'ייסרים לכבוד יום הולדתה של המדינה 🙂

סיפורי סקס

הייתם מזהים שזו קוקסינלית?

לא היה צריך הרבה בשביל ששנינו כבר נהיה שיכורים גמורים. אחרי חצי שעה שישבנו ושתינו, החלטנו טיפה להסתובב, ברגע שניסינו לקום ראינו ששנינו לא בדיוק 100% וקצת קשה לנו ללכת.

שירז הציעה לי שאבוא אלייה להרגע קצת עד שהאלכוהול יירד. משהו שכנראה בחורה רגילה בחיים לא הייתה מציעה לי. בחורה רגילה כנראה הייתה נפרדת ממני לשלום כבר באותו הרגע…

התחלנו לצעוד לכיוון הבית שלה, אחרי הליכה של כרבע שעה נכנסנו לדירתה הקטנטנה ברחוב אלנבי. התיישבנו שנינו על המיטה שלה שהיא בעצם גם הסלון וגם השולחן של הבית.

סיפורי סקס עם טרנסית – משהו שבחיים לא חשבתי שיקרה

דבר הוביל לדבר והתחלנו להתנשק. האמת שלא הרגיש לי בכלל שאני מתנשק עם מישהי שהיא איננה בחורה רגילה. היא אפילו חירמנה אותי בצורה שלא הרבה בחורות הצליחו לחרמן אותי ברמה כזו.

כשהגיע השלב של הורדת הבגדים, הייתי קצת בסטרס. בכל זאת. בחיים שלי לא הייתי עם טרנסיות ולא ידעתי כל כך איך להתנהג ומה אני אמור לעשות ברגע שמעורב פה בולבול נוסף בתמונה שהוא לא שלי.

שירז ראתה שאני מעט נבוך ולא יודע את המלאכה ומיד לקחה את המושכות.

בוא אני אפנק אותך קצת…” היא לחשה לי באוזן תוך כדי שהיא מפשילה ממני את הג'ינס ומיד לאחר מכן גם את התחתונים.

אני קצת קפאתי ובאמת נתתי לה לקחת את היוזמה. באופן מוזר ומפתיע הזין שלי עמד כל כך חזק שאני מוכרח לציין שלא זכור לי שאי פעם הוא עמד לי ככה.

בלי יותר מדי הקדמות, שירז שעדיין הייתה לבושה כולה, התחילה למצוץ לי את הזין בצורה מאוד נעימה ומקצועית. ניתן היה להבחין בקלות שיש לה ניסיון רב בתחום. כנראה עצם העובדה שגם לה יש זין משל עצמה עוזרת לה להבין מה הגבר אוהב בזמן הירידה.

הייתי קרוב מאוד לגמור כבר אחרי דקה אחת של מציצה (לוזר זוכרים?)… ומיד עצרתי אותה. לא רציתי שנגמור את העניין כל כך מהר. רציתי עוד לחקור גם את הגוף שלה ולראות מה יש לה להציע לי.

אפשר לראות אותו?” שאלתי אותה תוך כדי שאני מצביע לאיזור הבולבול שלה.

אתה בטוח שאתה מוכן לזה?” היא שאלה.

לא נראה לי…” עניתי לה עם חיוך.

בוא ותרגיש אותו בעצמך” היא לחשה לי תוך כדי שהיא לוקחת את היד שלי ומצמידה אותה לבולבול שלה דרך המכנסיים שלה. אני מודה שפשוט הייתי בסוג של שוק מעצמי שאני בכלל נמצא בסיטואציה שכזו. חשבתי שאני באיזה חלום או בתוך איזה סצנה של סיפורי סקס על קוקסינליות שיצא לי פעם לקרוא.

סיפורי סקס

המבט המאיים מלמעלה

הזין שלה היה יחסית רך בזמן שהיה בתוך המכנסיים אבל היה ניתן להבחין בגודל מכובד בהחלט. בטח שיותר גדול משלי גם כששלי עומד הכי חזק ושלה הכי רפוי.

אחרי שקצת ליטפתי לה אותו דרך המכנס, שאלתי אותה בצורה מנומסת “את מרשה לי להוריד?

היא הנהנה לי עם הראש שכן. בלי לחשוב יותר מדי תפסתי את המכנסיים שלה ביחד עם התחתונים ופשוט הורדתי לה אותם במכה. הייתה בי סקרנות עצומה לראות מה מסתתר לה שם.

אחרי שכבר מיששתי לה אותו דרך המכנס, לא הופתעתי בכלל לגלות שיש לה כלי במידות נאות ביותר. בואו נגיד שהייתי שמח אם היה לי חצי ממה שיש לה. ועוד בזמן שהוא לא עמד כמעט בכלל.

היא הסבירה לי שהיא על הורמונים ושכרגע קצת קשה להעיר אותו. התקרבתי אליה והנחתי את הראש שלי באיזור המפשעה שלה תוך כדי שאני מתחיל לשחק לה עם האיבר כמו ילדון עם צעצוע חדש שקנו לו בטויז אר אס.

פחדתי לעשות איתו יותר מדי ובעיקר העברתי אותו מיד אחת שלי ליד השנייה תוך כדי שאני נהנה להרגיש את המשקל היחסית כבד שלו שנוחת לי על כף היד בכל פעם.

אחרי כמה דקות של משחק, ממש כמו ילד קטן ומבסוט, ראיתי שהזין שלה עדיין לא מראה סימני חיים במיוחד. שאלתי אותה “מה אפשר לעשות בכדי לראות אותו בגודל המלא שלו?

בוא ואראה לך” היא ענתה.

היא תפסה את הבולבול שלה, קירבה אותו לאיזור הפנים שלי והורתה לי לפתוח את הפה.

אמנם הייתי בשיא החרמנות שלי אבל איכשהו עדיין מעט חששתי להכניס את הזין שלה לפה שלי. ידעתי שמהנקודה הזו כבר לא תהיה דרך חזרה. היא בטח תרצה לזיין לי את הפה עם הבולבול שלה וזה לא משהו שאני אי פעם אוכל להתנער ממנו במחשבה שלי.

למרות הכל, ועל אף המחשבות המעכבות, החלטתי שאם אני כבר פה, אז אני הולך על זה עד הסוף. פתחתי את הפה ונתתי לה להשחיל את הנחש שלה עד לאיזור הגרון שלי.

היא בעדינות החלה להכניס ולהוציא אותו מהפה שלי ומדי פעם גם להתחכך לי על הפנים. לאט לאט הגבירה את הקצב תוך כדי שאני מרגיש איך הוא מתקשה לי בתוך הפה וממלא לי את כל החלל.

הוא גדל באופן כזה שלא יכולתי לנשום כמעט וביקשתי ממנה שטיפה תוציא אותו. לא ידעתי איך להתנהל בסיטואציה הזו וקיוותי שאני לא עושה לעצמי פאדיחות.

שירז הייתה ממש חמודה ולא לחצה עליי בכלל. ניכר עלייה שהיא אוהבת לגרום לגברים סטרייטים ליפול בקסם שלה ולבסוף להביא אותם לכך שימצצו לה את הזין.

אחרי כמה דקות שהזין שלה היה לי בפה כבר ממש הרגשתי בנוח איתו. התחלתי מיוזמתי למצוץ לה ולענג אותה בזמן שאני מרגיש שהוא כל כך קשה בתוך הפה שלי עד כדי כך שפחדתי שהיא תגמור לי אל תוך הגרון.

סיפורי סקס

זה בערך הגודל של הזין של שירז

היא אמרה לי שאין צורך לדאוג ושבגלל ההורמנים אין מצב שהיא תצליח לגמור גם אם היא ממש תרצה.

אחרי כמה דקות שהיא פימפמה לי את הפה היא שאלה אותי אם בא לי לזיין אותה. האמת שממש אבל ממש לא התחשק לי לזיין אותה באותם רגעים. היה לי יותר בוער לעשות אהבה עם הבולבול היפה שלה ולנשק לה אותו נשיקות קטנות מכל זוית. ממש נהיינו חברים קרובים אני והזין שלה.

היא ראתה כמה שאני מתלהב ממנו והמשיכה לתת לי להנות עד שבשלב מסויים היא התחילה לתפוס את הזין שלי ולעשות לי ביד. זה היה ממש נעים מצד אחד למצוץ לה את הזין ומצד שני לקבל ממנה ביד.

הסיטואציה הייתה יותר מדי מחרמנת בשבילי וכעבור כ2-3 דקות שבהן ממש ניסיתי להחזיק את עצמי לא לגמור, כל מה שהצטבר לי במשך החודשים האחרונים התפרץ החוצה כמו הר געש. חלק מהשפיך שלי עף לה ישר לתוך הפנים והיא ממש קיבלה את זה בהומור חמו. בדר”כ עם בחורות רגילות זה לגמרי לא היה עובר לי בשלום.

היא הלכה לשירותים להביא נייר לח והחלה לנגב אותי ואותה. נשכבנו שנינו על המיטה גמורים מעייפות אך מרוצים מהחיים. נשארתי לישון אצלה את הלילה ובבוקר לפני שעזבתי סיכמנו שנעשה זאת שוב בקרוב 🙂

אז אני דניאל, מכור לשליטה נשית ושליטה של כפות רגליים, יכול להוסיף לרשימת סיפורי סקס גם חוויה עם קוקסינלית…מה היה מאמין…

נתראה בקרוב 🙂

פוסט אורחת של חובבת קוקהולד חלק א’

היי, קוראים לי סופי, בת 34 מתל אביב ואני הולכת לספר לכם איך הבנתי שמערכת יחסים של קוקהולד זה בדיוק מה שאני צריכה בחיים שלי. אולי דרך הסיפור הזה אתם תבינו שקוקהולד זה בדיוק מה שגם אתם צריכים 🙂

קוקהולד

אלו הפנטזיות שעוברות לי בראש זמן הסקס עם איילון

אני במערכת יחסים של קוקהולד עם בן זוגי איילון כבר 5 שנים, אפשר להגיד שכמעט מהרגע הראשון שהכרנו זה היה טיב היחסים ביננו. רוב הזמן יש לי צורך מיני מאוד מוגבר ואני “סובלת” מנימפומניות קלה. אני פשוט אוהבת להיות פעילה מבחינה מינית עם אנשים שונים שמושכים אותי.

כשרק התחלתי לצאת עם איילון, עוד לפני שנכנסנו רשמית למערכת יחסים של קוקהולד, הייתי תמיד מרגישה צורך לצאת בו זמנית עם עוד גברים מבלי לספר לו. הייתי שוכבת עם אותם גברים למרות שכביכול זה היה אסור. כזו אני. נמשכת תמיד דווקא לדברים שאסור לעשות.

הבן זוג שלי הוא גבר מהמם. הוא איש מאוד מאוד חכם ועובד קשה כדי להתקדם בקריירה שלו בתחום המחשבים. אני אוהבת אותו בצורה הכי כנה ועמוקה שיש.

אבל…אני פשוט לא יכולה לשלוט בזה.

בטבע שלי אני פשוט לא מסוגלת להיות רק עם גבר אחד. במיוחד שצריך להודות באמת…הוא חכם, מצחיק, יפה והכל…אבל…וכאן מגיע האבל הגדול…במיטה הוא די משעמם אותי.

ושלא תבינו לא נכון. הוא משתדל מאוד ורוצה להשתפר כל הזמן. הוא אפילו סיפר לי כמה פעמים שהוא רכש קורס כזה או אחר שמסביר איך לרדת לאישה וכל מיני דברים שכאלה.

אבל בתכלס? ולא נעים לי להגיד זאת…גם צפייה של מיליון שעות בקורסים כנראה לא תעזור לו איתי בכל מה שקשור לסקס.

הוא פשוט לא מספיק גדול עבורי…האיבר שלו הכוונה. יש לו זין קטן. פצפון. כזה שנראה שלא התפתח מאז שהיה ילד בן 10. אני יודעת, זה מגעיל להגיד את זה. אבל זו פשוט האמת והוא גם מודע לכך. לפעמים בזמן הסקס כשאני מנסה להעמיד לו שנינו קוראים לו “פיצפוני”. כך שהוא יודע היטב מה יש לו בין הרגליים.

נחשפתי לכך כבר בדייט הראשון שלנו כששכבנו באוטו שלו. הייתי כל כך שיכורה שאפילו זה לא עניין אותי. אני בדרך כלל אחת שמאוד חשוב לה לוודא את הפרט “הקטן והשולי” הזה.

אך איתו זה היה אחרת. הוא פשוט כל כך עניין אותי והתייחס אליי בצורה יפה לאורך כל הדייט. מה שאף פעם לא היה קורה לי עם גברים אחרים שהיו מתייחסים אליי בצורה מגעילה ולא מכבדת.

אבל אין מה לעשות. בשלב כזה או אחר הבעיה הזו צפה לה. מצאתי את עצמי כל הזמן מדמיינת גברים אחרים בזמן שאני שוכבת איתו. זה אף פעם לא יצא לי מהראש.

עד כדי כך הייתי בנואשות מהמצב איתו שפשוט לא יכולתי אלא לבגוד בו כמעט כל יום עם גבר אחר. הרגשתי תחושה של פחד מכך שאעביר חיים שלמים מבלי שאצליח להגיע לסיפוק מיני עם הגבר שלי.

קוקהולד

זה המקום האמיתי של איילון בקשר שלנו הבחור שלמטה

במקביל הייתי גם צופה המון בסירטוני פורנו, בעיקר סירטונים שקשורים בקוקהולד. תמיד בפנטזיה שלי חשבתי מה היה קורה אם איילון היה זורם על סשיינים של קוקהולד. חייתי בפנטזיה הזו במשך שנה שלמה בידיעה שזה כנראה לעולם לא יקרה. לא היה לי אומץ להציע לו משהו כזה. פחדתי שזה יפגע בו ושהמערכת יחסים שלנו תגמר באותו הרגע שזה יעלה לאוויר.

המקרה שהוביל לקשר שלנו להפוך לקשר של קוקהולד

לשמחתי הרבה, באחד מהבקרים בהם כל אחד מאיתנו התכונן לעבודה, קרתה התפנית שממנה חיינו השתנו לבלי היכר.

זה היה עוד בוקר שגרתי בו כל אחד מאיתנו נכנס למקלחת בתורו. כשהגיע תורי, נכנסתי וברוב חוכמתי השארתי את הטלפון שלי על המיטה שלנו כשהמסך היה פתוח ללא נעילה. ולא רק שהמסך היה פתוח, הוא היה פתוח על ההתכתבות האחרונה שלי עם בחור שאיתו תיכננתי להפגש באותו היום אחרי העבודה.

איילון שבאותו הזמן התלבש בחדר שלנו והיה ממש ליד הטלפון שלי, הציץ וראה מה שהוא לא היה אמור לראות…כשיצאתי מהמקלחת הוא חיכה לי ליד המיטה ופשוט הראה לי את הטלפון שהיה פתוח על ההתכתבות עם אותו הבחור. הוא לא אמר מילה, הוא רק הציג לי את מה שהופיע בהתכתבות מתוך ציפייה שאגיד משהו להגנתי.

עכשיו ביננו, לא נעים להגיד, אבל הוא נחשף לדבר הכי גרוע שהיה יכול להחשף אליו. הבחור שאיתו תיכננתי להפגש בערב הציף אותי בהתכתבות ההיא בתמונות של הזין שלו. הוא שלח לי במכה איזה 7-8 תמונות של הזין שלו מכמה זוויות שונות. זין שגדול בערך פי 5 מזה של איילון, גם בעובי וגם באורך.

אני פשוט עמדתי כמה שניות בהלם מוחלט וקפאתי. לא ידעתי מה להגיד. קיוותי שאיכשהו האדמה תבלע אותי ומהר.

אחרי כמה שניות של שקט שהרגישו כמו כמה שעות. איילון שאל את המשפט שבשנייה אחת הפך את כל היוצרות במערכת היחסים שלנו וגרם לי להרגיש שאני נמצאת בסוג של חלום.

הוא שאל שאלה פשוט… “אז אני מבין שאת נפגשת היום עם מישהו…יש מצב שאני יכול להצטרף?”

המשך סיפורי הקוקהולד שלי עם איילון בקרוב מאוד…….. 🙂

באיזה אתרי הכרויות סקס אני משתמש כדי למצוא שולטות של כפות רגליים? (ומדי פעם סקס)

פוסט נבחר

“תגיד דניאל, מאיפה אתה משיג את השולטות שלך?!”
“באיזה אתרי הכרויות סקס אתה מוצא בחורות שנותנות לך לסגוד לכפות הרגליים שלהן?!”
“מה אתה כותב להן באתרי הכרויות האלה כדי שיזרמו איתך?!?!”

איפה אני מוצא בחורות שמסכימות לאונן לי עם כפות הרגליים שלהן?

אז אחרי שראיתי שהשאלות מהסוג הזה ודומות להן חוזרת על עצמן כל פעם מחדש, גם פה בתגובות לפוסטים שלי וגם בהודעות רבות שקיבלתי מכם במייל, החלטתי לכתוב לכם את הפוסט הבא שבו אענה על כל השאלות הללו אחת ולתמיד מהניסיון האישי שלי בתחום (מעל 7 שנים).

אני הולך להראות לכם בדיוק באילו אתרי הכרויות סקס אני משתמש נכון להיום כדי להשיג בחורות שזורמות איתי על מפגשי סגידה לכפות רגליים, שליטה, השפלות וכל שאר הדברים הפרועים שעוברים בראשכם הכחלחל.

באתרים האלה אפשר גם להשיג סקס רגיל, מה שאמנם פחות מדבר אליי כי כידוע לכם אני יותר בקטע של בחורות שאוהבות להשפיל אותי ובעיקר לתת לי לסגוד לכפות הרגליים שלהן, אבל מי שזה יתאים לו, שיהיה לו בכיף…

אני מראש אומר שאין פה 100% וזה הכל עניין של ניסוי וטעייה…בשורה התחתונה מי שעקשן ונחוש, ישיג את מה שהוא מחפש…

אז זו הרשימה של 3 האתרים שאני הכי פעיל בהם מהטוב אל הפחות טוב (כמובן לדעתי האישית בלבד):

1. אקס דייטהכרויות סקס בעיקר לבני 30+

אתר הכרויות אקס דייט

לחץ על התמונה כדי לבקר באתר “אקס דייט”

 • יתרונות: האתר האהוב עליי ביותר. אפשר להשיג בו הכל מהכל, בחורות שאוהבות שסוגדים לכפות הרגליים שלהן (הכי חשוב לי) וגם סקס רגיל למי שמעוניין.
 • חסרונות: מי שמחפש בחורות יותר צעירות יהיה לו קצת למצוא אותן באתר הזה. האתר מכוון יותר לקהל הנשוי והמבוגר שמחפש לגוון בחיי הנישואין השגרתיים.
 • דברים שהשגתי מהאתר: אני רשום לאתר כשנתיים וחצי, עד היום נפגשתי משם עם 3 נשים שונות שהסכימו לקיים איתי מפגש סגידה של כפות רגליים (כולן היו מעל גיל 40), אישה אחת גרושה שהסכימה שאבוא אלייה רק כדי לרדת לה ושהיא תישב לי על הפנים בלי שום דבר מעבר לכך. עוד 2 זוגות שהסכימו שאבוא לצפות בהם מקיימים סקס (מפגש קוקהולד).
 • הציון שלי לאתר: 9/10.

2. זבנגהכרויות סקס לצעירים

אתר הכרויות זבנג

לחץ על התמונה כדי לבקר באתר “זבנג”

 • יתרונות: מאגר עצום של משתמשים, לדעתי האתר הגדול בארץ ואחד מהוותיקים שבהם אם לא הכי ותיק. את הסקס המלא הראשון שלי (שלא כזה נהנתי בו) השגתי שם לפני בערך 5 שנים. אתר עם אופי שמיועד טיפה יותר לקהל הצעיר.
 • חסרונות: לאחרונה האיכות שם ירדה מסיבה כלשהי, כבר חצי שנה בערך שאני לא ממש מצליח להשיג שם מישהי שתסכים למפגש שליטה נשית מכל סוג שהוא. אין ספק שבעבר היה שם גן עדן עלי אדמות.
 • דברים שהשגתי מהאתר: אני רשום לזבנג בערך 5 שנים. הסקס המלא הראשון שלי היה משם. לצערי בשנה האחרונה לא השגתי משם יותר מדי מפגשי שליטה, הייתה רק אישה אחת שהסכימה למפגש שליטה של כפות רגליים, עוד אחת שניסתה לגרום לי להיות עבד שמסיע אותה ממקום למקום (פחות דיבר אליי הקטע הזה). כמו שאמרתי, בעבר היה שם הרבה יותר טוב, בתקופה של לפני 4 שנים בערך הייתי משיג משם כמעט כל חודש מישהי חדשה אחרת שענתה על צרכיי.
 • הציון שלי לאתר: 7.5/10. (אם הייתם שואלים אותי לפני 4 שנים הייתי נותן לו 10/10 קל).

3. מייק לאבהכרויות סקס להכל מהכל

אתר הכרויות מייק לאב

לחץ על התמונה כדי לבקר באתר “מייק לאב”

 • יתרונות: גם אתר ותיק מאוד עם המון משתמשים, לדעתי שני רק לסקס פארטי בקטע הזה. מה שנקרא “זאב בעור של כבש”. נראה כביבכול אתר שפחות מיועד לסקס ועניינים מיניים אך הזימה שם חוגגת ובגדול.
 • חסרונות: משהו בעיצוב שלו פחות מדבר אליי אבל זה לא כזה קריטי. כמו בסקס פארטי, לאחרונה גם חלה טיפה ירידה באיכות של הבחורות שיוצא לי לדבר איתן באתר הזה.
 • דברים שהשגתי מהאתר: עבור הפטיש שלי לכפות רגליים השגתי משם רק בחורה אחת שאוהבת מסאז' בכפות רגליים. אומנם בחורה אחת זה נשמע מעט מאוד, אבל אני בקשר עם הבחורה הזו באופן רציף כבר שנה וחצי. ככה שזה שווה המון בשבילי. מעבר לזה היו לי 2 מפגשי צפייה בלייב עם שני זוגות נשואים שונים שקיימו סקס מול הפנים שלי והשפילו אותי כהוגן.
 • הציון שלי לאתר: 7/10.

האמת שהייתי מאוד שמח לכלול ברשימה את האתר “מקושרים”. אתר ששמורה לי עבורו פינה חמה מאוד בלב. אומנם הוא לא היה אתר שמיועד לסקס, אך מי שידע איפה לחפש בו היה יודע שזה היה מכרה זהב עבור אנשים עם פטיש לכפות רגליים כמוני. אם האתר הזה עוד היה בחיים הייתי שם אותו בראש הרשימה לפני כל השאר. לצערי הוא נסגר לפני כשנתיים ככה שזה כבר לא רלוונטי.

מה הכי מומלץ לכתוב למישהי באתרי הכרויות סקס?

שאלתם אותי את השאלה הזו כל כך הרבה פעמים באמייל ולכולם עניתי את אותו הדבר – זה לא מדע מדוייק. אני באופן אישי פחות ממליץ על לפתוח עם הודעות כמו “היי“, “מה קורה?” וכל שאר המשפטים המשעממים. באתרי הכרויות סקס לדעתי מה שהכי עובד זה אם אתה מצליח לסקרן את הצד השני כבר מההודעה הראשונה שלך.

אני באופן אישי פחות אוהב לבזבז זמן והולך ישר ולעניין. בדרך כלל אני רושם משהו בסגנון “היי XYZ, קוראים לי דניאל ואני נשלט בן 31 מהמרכז שאוהב לספק צרכיי אישה דומיננטית וכריזמטית. זורם על כל דבר שיביא לסיפוק מיני של האישה מבלי להתחשב כלל ברצונותיי האישיים והלא מעניינים“.

להגיד לכם שזה עובד לי תמיד? אז ממש לא. רוב הבחורות שקוראות את ההודעות שלי, או שאומרות שלא מתאים להן או שכלל לא מגיבות. אבל זה לא משנה לי כי אותן אני בכל מקרה לא מחפש. אני מחפש את האחוז הבודד שכן זורם עם השיגעונות שלי. אלו שכן עונות לי בצורה חיובית, ויש לא מעט כאלה, הן בדיוק הבחורות אותן אני מחפש בפינצטה ובסוף גם מוצא.

היו לי תקופות טובות יותר שבהן הייתי כמעט כל שבוע מוצא מישהי חדשה, והיו לי גם שבועות שלמים שלא הייתי מצליח “לדוג” שום דבר חדש. ככה זה באתרי הכרויות סקס. זורמים עם מה שיש.

מי שיש לו עוד אתרים מעניינים שיצאו לו ממנו כל מיני עיניינים כאלה ואחרים מוזמן לרשום אותם פה למטה בתגובות ולספר גם על החוויות שיצאו לו משם.

בהצלחה!

חיילת אשקלונית סקרנית שעשתה לי ביד על חוף הים

השנה היא שנת 2015, אני בן 28.

אלה היו ימים ראשונים עם הבוסית המשפיטה שכבר קלטה עליי שאני כלכלב מאולף שאפשר לתת לו מטלות בסיטונאות. הייתי חרמן עלייה אש. במיוחד על נעלי העקב השחורות שהיא הייתה מגיעה איתן לעבודה בכל בוקר.

כשהייתי חוזר הביתה הייתי ישר נכנס לאתרי הכרויות כדי לנסות לדוג איזו מישהי שתעזור לי לפרוק את הפנטזיה שיש לי עם הבוסית הקשוחה. ברוב המקרים, החיפוש היה מסתיים בזה שהייתי נותן ליד ימין לעבוד קצת מול סירטוני הפורנו ובכך היה נגמר לו היום ה”סופר מעניין” שלי.

הבוסית המשפיטה

באחת הפעמים שנכנסתי לאחד מאתרי ההכרויות, אני זוכר שזה היה יום ראשון של השבוע בחודש מרץ, שמתי לב שיש מישהי חדשה שהצטרפה שעוד לא יצא לי לכתוב לה.

שתבינו שאני אשכרה מכיר כמעט כל אחת ואחת שקיימת בכל אחד מאתרי ההכרויות שיש בארץ. עד כדי כך אני מכור לחרא הזה…

בכל אופן, ראיתי שהבחורה בסך הכל בת 19 (אקרא לה דורין לצורך העניין). היא רשמה על עצמה שהיא חיילת שאוהבת לעשות ספורט ואף הוסיפה תמונה שלה משחקת מטקות בים.

אמרתי לעצמי שאין טעם להתחיל לזיין לה את השכל עם כל השטויות שיש לי בראש עם השליטה והסגידה לכפות רגליים וכו'. זה סתם ירתיע אותה. היא בטח חסרת ניסיון ותמימה ואולי אף עדיין בתולה.

שיניתי קצת את הפרופיל שלי באתר לפני שאני שולח לה הודעה, לא רציתי שהיא תבהל מהדברים שרשמתי על עצמי שאני מחפש אצל בחורות. רציתי שהיא תחשוב שאני גבר נורמלי.

אני זוכר שבהודעה הראשונה רשמתי לה משהו בסגנון של “היי דורין, מתי את ואני קובעים למטקות? 😉“.

מסתבר שזה היה אחד ממשפטי הפתיחה הכי טובים שהיו לי עד כה. היא ענתה לי מיד ורשמה שהיא ברגילה מהצבא ושאפשר לקבוע למחר, אך לפני כן היא ביקשה שנשוחח קצת בטלפון כדי להכיר.

השארתי לה את המספר שלי וכעבור כמה דקות היא התקשרה אליי. הבחורה הייתה חפרנית ברמות. סיפרה לי את כל מה שעבר עלייה בערך בחיים מהיום שבו נולדה. דברים הכי לא מעניינים בארץ.

מה שכן היה מעניין זה שהיא סיפרה לי שהיא בדיוק נפרדה מחבר שלה שבגד בה ושהיא מרגישה משוחררת לגמרי ממחוייבות ורוצה לעשות עם זה משהו. היא נשמעה לי בטלפון הבחורה הכי זורמת בעולם, כזו שרק התחילה לעשות סקס ועדיין סקרנית לגבי כל הנושא הזה. בקיצור, חרמנית אש!

אחרי שיחה מאוד מאוד מאוד ארוכה שארכה כשעה וחצי, קבענו להפגש למחרת. תיכננו שאאסוף אותה מהבית ושנלך לשחק מטקות בחוף הים של אשקלון. אין ספק, המטקות האלה זה משהו ששובר קרח עם בחורה (כמו במקרה שסיפרתי לכם עם אורלי).

היי חותם קבע ל20 שנה בשביל אחת כזו

מפה לשם, אני לוקח יום חופש מהעבודה ונוסע עד לאשקלון בשביל דורין. הבוסית המשפיטה שלי קצת התעצבנה עליי שאני לוקח חופש בהתראה כל כך קצרה. האמת שלא ממש עניין אותי שהיא התעצבנה. ידעתי שאני כבר בן 28 ושהזדמנויות כאלה להפגש עם חיילת בת 19 לא יהיו לי יותר מדי בהמשך החיים. אז הלכתי על זה בכל הכוח.

הגעתי לדורין בסביבות 12 בצהריים, היא כבר חיכתה לי מתחת לבית שלה עם תיק ים שמתוכו אפשר היה לראות זוג מטקות. היא לבשה חולצת בטן לבנה ומכנסון ג'ינס קצרצר שבקושי כיסה את ישבנה העומד והזקוף. אה, וכפכפים כמובן 🙂

הבחורה הייתה טיפ טיפה מלאה (עם חזה מכובד ביותר) והיו לה גם קצת פצעי בגרות על הפנים, אך ללא ספק היא הייתה שווה. לא משהו שאני מסוגל להשיג ככה ביום יום, זה בטוח.

היא נכנסה לאוטו והייתה מאוד ביישנית בהתחלה. בדרך כלל זה הפוך אצלי. אני זה שמתבייש ומגמגם. אבל בסדר, פער הגילאים עשה את שלו והיא הייתה נראית כאילו זה חדש לה כל הסיפור הזה של להפגש עם מישהו זר מהאינטרנט. ניסיתי קצת להוציא אותה מהשוק ולאט לאט היא נפתחה.

בדרך לים עצרנו לקנות כמה בירות וחטיפים. אחרי כמה דקות הגענו לחוף והתמקמנו לנו. בלי יותר מדי לדבר ישר התחלנו להרביץ משחק מטקות מהטובים שהיו לי בחיי. היא באמת שחקנית מטקות מעולה כפי שהרגשתי גם מהתמונות שלה שראיתי וגם מהשיחה איתה בטלפון. לא נעים להודות אבל אפילו היא הייתה טובה ממני. ואני ממש לא פראייר במטקות.

אחרי ששיחקנו איזה איזה חצי שעה ברצף, התיישבנו לנו לנוח על החול אחד ליד השנייה. פתחתי לשנינו את הבירות שקנינו כדי טיפה לתפוס ראש טוב. האווירה הייתה ממש רגועה ונעימה לשנינו. זה היה אמצע היום של סוף חודש מרץ כשכולם עובדים והחוף היה ריק לחלוטין מבני אדם. רק אני והיא היינו שמה.

אחרי שהאלכוהול התחיל לזרום לנו בדם היא התחילה להרגיש איתי קצת יותר בנוח. לפתע היא נצמדה אליי מהצד ושאלה אותי את השאלה הכי חמודה ותמימה שאי פעם בחורה שאלה אותי: “נו דניאל… אז מתי מגיע השלב שאתה מנשק אותי?“.

מודה, היא התקילה אותי לגמרי. אף פעם לא שאלו אותי שאלה כזו. ואני בכלל אוהב להיות נשלט, אני לא אוהב להיות זה שמכתיב את מהלך העניינים.

אבל הבנתי את הסיטואציה ואת זה שאני פה הבוגר שצריך להוביל אז השתדלתי לא לאבד עשתונות משאלה תמימה שכזו. עניתי לה בצורה פשוטה ועם קור רוח – “מתי שיתחשק לך“.

עכשיו מתחשק לי..” היא אמרה.

אז לכי על זה.” עניתי לה עם חיוך והסתובבתי לכיוון שלה עם הפנים.

אוקיי אז אני הולכת על זה”  אמרה ועדיין קיוותה שאיכשהו אני זה שיעשה את המהלך.

קדימה, לכי על זה” אמרתי.

כשראיתי שאין ברירה ושהיא ממש ממש ביישנית, הבנתי שאני חייב לשבור לעצמי את התבנית של הנשלט שלא מסוגל ליזום שום דבר. פשוט תפסתי לה את הפנים ונישקתי אותה בשפתיים. נשיקה שאחר כך עברה להיות נשיקה צרפתית מלאה.

קצת נשיקות לחימום האווירה

אנחנו מתנשקים לנו בכיף במשך כ- 5 דקות, 5 דקות קסומות ונעימות לשנינו. היו לה שפתיים רכות ומתוקות שהיה קשה לעזוב. תוך כדי שאנחנו מתנשקים היא עוצר לרגע…

אפשר?” היא שאלה תוך כדי שהיא מצביעה על הבולבול שלי שכבר מזמן התקשה לו כמו אבן בתוך מכנס הבגד ים שלי.

מה אפשר?” שאלתי אותה כדי קצת להתגרות…

נו אתה יודע…אפשר קצת לגעת בו?“. היא שאלה בצורה הכי נבוכה שיש.

בשמחה, כולו שלך” עניתי לה עם חיוך.

הפעם היא לא היססה לרגע. היא הכניסה יד לתוך הבגד ים שלי בצורה הכי סקרנית ותמימה שיש. היא התחילה לשחק לי עם הזין כאילו הוא היה איזה צעצוע שאבא קנה לה ליום הולדת. ליטפה ושיפשפה אותו תוך כדי שחיוך של הנאה מהול עם מבוכה מרוח לה על כל הפנים.

האמת שפחדתי שהיא תעיר לי על זה שהזין שלי לא גדול. לא היה בא לי שזה יהרוס את האווירה כמו שזה הרס לי בזמנו עם אורלי.

לשמחתי הרבה הגודל שלי בכלל לא עניין אותה.

איזה נעים הוא..” היא אמרה כמה פעמים תוך כדי שהיא בוחנת בקפדנות כל ס”מ מהבולבול הזקור שלי. היא ממש נכנסה לתוך זה ולא יכלה לעזוב לי אותו.

אחרי כמה שניות ובלי הכנה מוקדמת, היא פשוט התחילה לאונן לי.

עצרתי אותה מיד.

אנשים יכולים לראות, זה לא לעניין, בואי נלך נעשה את זה במקום אחר“. אמרתי לה.

אבוד… היא לא רצתה לעזוב לי אותו. היא אמרה לי “איפה אתה רואה אנשים? כל החוף שלנו. אם מישהו יבוא אני אפסיק. אני חייבת לשחק איתו עוד קצת. הוא נעים לי“.

אין מה להגיד, זה חירמן אותי לגמרי איך שהיא דיברה. אמרתי לעצמי אוקיי, יש לך הזדמנות של פעם בחיים שמישהי תעשה לך ביד בחוף הים. ועוד חיילת חרמנית בת 19. פשוט שתוק ותן לה לעשות מה שהיא רוצה.

מזכיר לי את מה שדורין עשתה לי..ההבדל היחידי שהזין שלי בערך שליש משל זה שבתמונה

ברגע שהיא קיבלה ממני את האישור להמשיך לאונן לי, היא לא חשבה פעמיים והמשיכה בעבודה. אני שעדיין הייתי לא הכי סגור על הנושא, לקחתי מהר מגבת ענקית שהייתה לי בתיק כדי להסתיר את מה שאנחנו עושים למקרה ומישהו בטעות יעבור ויראה. הייתי נבוך רצח מהעניין אבל כבר ידעתי שאין מפה דרך חזרה. הרגשנו שנינו שאנחנו חייבים לחוות את החוויה עד הסוף.

היא אוננה לי בצורה הכי נעימה ומחרמנת שיש, בצורה איטית ונעימה. כשקלטה עליי שאני נהנה היא הגבירה את הקצב בעדינות.

היא נצמדה אליי לאוזן ולחשה לי “פליז תגמור בשבילי, אני מתה להרגיש את השפיך שלך מרוח לי על היד“.

זה הרג אותי. מי בכלל אי פעם דמיין שבחורה בת 19 תהיה איתי לבד על חוף הים ותגיד לי משפט כזה. זה חירמן לי את החיים ואחרי כמה שניות הרגשתי איך כל הנוזלים שהצטברו לי שם במאגרים עומדים להתפרץ להם החוצה בשנייה.

ניסיתי כמה שניות להאבק בעצמי ולהחזיק מעמד בלי לגמור. היא אוננה לי בצורה כל כך נעימה שלא רציתי שזה יפסק. בסופו של דבר נכנעתי וזה פשוט קרה. גמרתי את אחת הגמירות הכי חזקות שהיו לי בחיים. נהר שלם של שפיך זרם מתוך הזין שלי אל עבר כף ידה תוך כדי שדורין לוחשת לי באוזן “וואי וואי..מישהו פה לא גמר חודש שלם הא?”.

האמת שכמות הזרע שהיא הוציאה ממני הפתיעה אותי. זה היה בערך פי 2 ממה שבדרך כלל. כל היד שלה התכסתה בנוזל לבן כאילו היא הרגע טבלה אותה בקערה של מלאבי.

כשהיא הוציאה את היד מהמכנס שלי וראתה מה עוללתי לה הייתי בטוח שהיא תגעל. אך קרה בדיוק ההפך. מה שהיא עשתה השאיר אותי המום לגמרי. היא פשוט לקחה את כל השפיך הסמיך שהיה מרוח לה על היד וליקקה אותו כאילו זה היה שוקולד נוטלה. עד שלא נשארה אפילו טיפה אחת.

הבחורה הייתה פשוט חרמנית וצמאה לשפיך ברמות שלא דיימנתי לרגע לפני שפגשתי אותה.

ביקשתי שתתן לי מגבונים שאוכל לנגב את עצמי והמשכנו לנו לשחק עוד קצת מטקות לפני שהחזרתי אותה לביתה. בדרך הביתה היא התחילה פתאום להרגיש רגשות אשם על מה שהיה. היא אמרה לי שהיא לא מבינה איך החרמנות שלה תמיד משתלטת עלייה וגורמת לה לעשות דברים מפגרים.

למרות שאני יותר בקטע של להיות נשלט, לא הייתי מתנגד להשחיל קצת לדורין מאחורה

עניתי לה שמה זה משנה, העיקר שהיא נהנתה. היא הסכימה איתי ואמרה לי שהיה לה מאוד כיף.

לפני שהספקתי לשאול אותה האם היא תרצה שנפגש ככה שוב, היא הקדימה אותי ואמרה לי שיש לה בכלל חבר.

איזה חבר?? כשדיברנו אתמול בטלפון אמרת לי שנפרדתם, את באה לעבוד עליי?” אמרתי לה עם סוג של עצבים שלא אופיינים לי.

היא אמרה שהיא מצטערת שלא סיפרה לי את האמת. מסתבר שחבר שלה שהיה משרת בקרבי, היה חוזר הביתה פעם בשלושה שבועות בזמן שגם היא הייתה חוזרת רק פעם בשבועיים. ככה יוצא שהם בקושי מתראים. היא אמרה לי שהיא כבר מזמן לא נגעה בזין והתגעגעה מאוד למגע ולכן היא חיפשה מישהו שיענה לה על הצורך הזה.

בקיצור הבחורה מכורה לזין. ובקיצור הבחורה גם שיקרה לי במצח נחושה.

ברגע שהפנמתי את זה שיש לה חבר ושהיא בסך הכל השתמשה בי לצרכים שלה, הבנתי שוב, בפעם המיליון, שכל מה שנועדתי לעשות בעולם הזה זה לספק רצונות של נשים, ובסופו של יום לחזור הביתה גלמוד ובודד ושכנראה ככה זה ישאר לתמיד.

ובזה הסיפור עם דורין נגמר. מאז יותר לא דיברנו לצערי. דווקא היא הייתה בין היחידות שגרמו לי להרגיש קצת גבר. חבל אבל כנראה שזה הגורל שלי.

מוזמנים להגיב לי על הסיפור ולספר גם על חוויות דומות שהיו לכם.

נתראה בפוסט הבא..

הסקס המלא הראשון שלי (שעדיף שלא היה קורה) חלק ב’

תזכורת למימדים של אורלי.

(זהו פוסט המשך לחלק הראשון של הסקס המלא הראשון שלי)

אחרי בערך שעה שבילינו לנו בים ודי נהננו יש לציין, היא החליטה שאני סבבה לה ושאפשר לזרום אלייה לדירה. בדרך עצרנו לקנות כמה דברים במכולת כשאני כמובן קניתי יין אדום. ידעתי שאין מצב שאצליח להיות משוחרר איתה במצב אינטימי מבלי קצת אלכוהול שיזרום לי בגוף.

הגענו לדירה. התשייבנו לנו בסלון שלה, שתינו קצת מהיין שהבאתי והתחלנו להתמזמז. אין ספק שהיין עשה את העבודה בקטע הזה, זרמתי איתה ממש טוב. ליטפתי לה את החזה הגדול (שעוד לא הבנתי עד כמה הוא באמת גדול).

התנשקנו יחסית הרבה זמן ובאיזשהו שלב כבר קלטתי שהיא ממש חרמנית אז התחלתי להפשיט אותה. הורדתי לה את החולצה ומיד לאחר מכן, בעזרתה הרבה, גם את החזייה הענקית שהייתה לה. לבד בחיים לא הייתי יכול להוריד חזייה כל כך גדולה.

ברגע שהחזייה שלה ירדה, נגלה לעיניי מחזה שלא ניתן לתאר במילים. השתחרר לו משם ציצי פשוט עעעעעעעעענננננננננננננקקקקק. אין מילים שיכולות לתאר את הגודל המטורף הזה שהיה לה שם.

ועוד יחסית לגודל המטורף הוא לא היה נפול מדי. זה ללא ספק היה הציצי הכי גדול שראיתי בחיים שלי במציאות. גם בגילי עד היום עוד לא יצא לי לראות ציצי שמשתווה בגודלו לציצי של אורלי.

החזה שלה פשוט חירמן לי את החיים, התחלתי לשחק איתו ולנשק אותו כאילו אין מחר. ממש עשיתי אהבה עם הציצי שלה בזמן שאני שומע אותה גונחת מהנאה שמישהו צעיר ככה מתפנק לה על החזה.

זה מה שהציצי הענק של אורלי דרש שיעשו לו

אחרי כמה דקות שאני מתחרמן עם הציצי שלה, היא החליטה שהגיע הזמן שארד לה. אני, שעוד אף פעם לא ירדתי לבחורה, ניסיתי פשוט לזרום ולעשות דברים שלמדתי מהסירטוני פורנו. יחד עם הכוונה מהצד שלה איכשהו הסיפור הזה עבד לו. במשך כמה דקות אכלתי לה את הכוס יחד עם זיון אצבעות. היא אהבה את זה ממש.

אחרי שבמאמצים רבים הצלחתי לגרום לה לגמור, היא ביקשה ממני שאזיין אותה. הורדתי לעצמי את המכנסיים והתחתונים שעוד הייתי לבוש בהם ואיך נאמר זאת בעדינות..אורלי לא ממש התלהבה ממה שראתה.

מאמי מה זה?” היא אמרה בטון הכי מרחם שיש בעולם.

ראיתי איך ההבעה שלה על הפנים בשנייה אחת מתחלפת לחלוטין. מפנים עם מבט של מישהי חרמנית בטירוף היא פתאום הסתכלה עלי במן זלזול והתנשאות. היא קלטה שהזין שלי ממש לא גדול כמו שחשב וזה די ביאס אותה.

ניסיתי לשחק אותה כאילו הכל בסדר ואמרתי לה “מה זאת אומרת?“.

אני לא ארגיש אותו מאמי…למה עבדת עליי בתמונות? זה לא בסדר מצידך” היא אמרה תוך כדי שאני רואה איך תכף הולכת לסלק אותי מהבית שלה.

עניתי לה שזה לא נכון, לא עבדתי עלייה ואפילו הוצאתי את הטלפון כדי להראות לה את התמונות שתראה שזה באמת אני. התחלתי לשחק אותה תמים ולהגיד לה שאולי בתמונות הוא נראה גדול יותר, למרות שבתכלס כשצילמתי לה את הזין שלי, זה בדיוק מה שניסיתי לעשות. לתפוס זוויות שהוא יוצא הכי גדול שיש.

החמלה שהייתה לה בעיניים כשראתה את הזין שלי

כשראיתי שמחשבות של לעצור הכל ולבטל את הסיפור עוברות לה בראש, זרקתי לה משפט אחד שקיוותי שיציל אותי.

כל אלו שהייתי איתן עד היום נהנו. בואי ננסה. אם לא יהיה לך כיף, נפסיק“. אמרתי לה.

אין לי מושג איך אבל איכשהו המשפט הזה הניח את דעתה לרגע הקרוב. היא עשתה  מן פרצוף כזה של עושה לי טובה שמסכימה ואמרה לי “אוקיי אוקיי…הבאת קונדום? כי אצלי אין“. בטח היא ממש קיוותה שאגיד לה שגם אני שכחתי להביא ובזה יגמר הסיפור.

אבל כמובן שלא שכחתי להביא. הוצאתי אחד מהכיס של המכנסיים והלבשתי על עצמי (אחרי שהתאמנתי על זה הרבה בבית לפני המפגש איתה). ניגשתי אלייה, פיסקתי לה את הרגליים והתחלתי להחליק את הזין שלי לתוך הכוס שלה שעוד היה קצת רטוב.

בפעם הראשונה בחיים שלי, אחרי 25 שנה, הזין שלי סוף סוף נמצא בתוך גוף של אישה!

מצד אחד הרגשתי גאה בעצמי שהצלחתי להשיג משהו כזה שעד אותו רגע היה נראה לי בלתי מושג לחלוטין עבור חנון גמור שכמוני. מצד שני, בזמן שאני מזיין אותה אני קולט שהיא בכלל לא נהנית מהחדירה. היא באמת אשכרה לא הרגישה את הזין שלי בזמן שזיינתי אותה.

לאט לאט באיזשהו שלב היא גם כבר לגמרי הפסיקה להיות רטובה. אחרי ממש כמה שניות שאני מנסה לזיין אותה, מפסיק לעמוד לי. גם היא לא הייתה מספיק רטובה וגם איכשהו הקונדום לא ממש זרם לי.

הוצאתי את הזין וניסיתי להעמיד אותו לעצמי תוך כדי שהיא מסתכלת עליי בזלזול בלי להגיד מילה. הייתי הכי נבוך בעולם ולא ידעתי ממש לעשות מה שרק הגביר את זה שהזין שלי לגמרי הצטמק לו.

שאלתי אותו במין נואשות אחרונה “את יכולה למצוץ לי? אולי זה יעזור לו להתעורר“.

לא מאמי..אני מעדיפה שנפסיק פה. אתה חמוד והכל אבל זה לא זורם לנו כמו שחשבתי שיזרום, אני מעדיפה שתלך“. היא אמרה.

בגלל שהזין שלי לא גדול היא שלחה אותי הביתה

זה היה באוויר. לא היה ספק שמהרגע שהיא ראתה את הזין המאכזב שלי היא רצתה שאעוף לה מהבית. לא ידעתי מה להגיד לה באותו רגע כדי שישנה את המצב.

מדהים איך בשנייה אחת הכל השתנה.

אם להגיד לכם דוגרי, היה זורם לי לגמרי להמשיך איתה לסיישן של השפלה. הרי אין הרבה דברים יותר משפילים מזה שאישה עוצרת סקס באמצע כי הזין של הגבר לא מספיק גדול עבורה.

חשבתי אולי להציע לה משהו בקטע הזה, אך לא עשיתי זאת. היא לא הבחורה המתאימה לזה. היא אחת שאוהבת גברים אמיתיים שמזיינים לה את הצורה. לא חנונים כמוני עם זין קצר ודק שלא מסוגלים לזיין אותה כמו שצריך.

כשהבנתי שהסיפור איתה כבר נגמר סופית ושאין לה שום חשק לראות אותי יותר, קמתי, התלבשתי מהר ויצאתי מהבית שלה בלי להגיד מילה. כך ה”רומן” הקצרצר שלי עם אורלי נגמר לו לתמיד.

אז אומנם את החוויה שלי עם אורלי אפשר להגדיר כ”סקס המלא הראשון” שלי. הכנסתי את הזין שלי לתוך כוס של אישה בפעם הראשונה בחיים שלי. להגיד לכם שנהנתי מזה ושהייתי חוזר על החוויה הזו שוב? אז לא, כנראה שלא.

אם כבר אז החוויה הזו הכניסה לי לתוך הראש עוד יותר את מה שכבר מזמן ידעתי – המקום היחידי שבו אני אמור להיות כשאני עם בחורה זה מתחת לכף הרגל שלה. ולא בשום מקום אחר…

אז זהו, יצא קצת סיפור ארוך, בגלל זה גם החלטתי לחלק אותו לשני חלקים כי לא רציתי להחסיר יותר מדי פרטים.

מוזמנים להגיב בתגובות ולספר גם על הסקס הראשון שלכם, אם בכלל היה כזה 😉

הסקס המלא הראשון שלי (שעדיף שלא היה קורה) חלק א’

השנה היא שנת 2012, אני בן 25, בדיוק לקראת סוף הלימודים שלי באוניברסיטה.

בגיל הזה הביטחון שלי כבר עלה והספקתי לעבור מספר חוויות שליטה של כפות רגליים עם בחורות, ביניהן החוויות שהיו לי עם ספיר.

אין לי ספק שזה שבצד ימין נהנה יותר מכל ה-3

בתקופה ההיא כל החברים שלי היו חוגגים ומזיינים כל מה שזז בזמן שאני הייתי פה ושם משיג בחורות מהאינטרנט רק בשביל הסטיות המוזרות שלי.

עוד לא עשיתי סקס מלא, אפילו לא קרוב לזה. אף בחורה לא באמת נמשכה אליי מספיק בשביל לרצות שאזיין אותה. אפשר להבין אותן. בחורות נמשכות לגברים שמתנהגים כמו גברים. לא לכאלה כמוני שמשדרים שהם סמרטוטים שמוכנים להיות מושפלים ע”י הבחורה.

בכל אופן, הפריע לי שבכל השיחות באותה התקופה עם החברים, כשזה היה גולש לסיפורים של את מי כל אחד מהם זיין השבוע, אני תמיד שתקתי והשיחות היו מתנהלות כאילו אני לא חלק מהחבורה.

אף פעם לא שיתפתי את החברים בחיי המין, שלא באמת היו חיי מין.

מה אני אספר להם? שהכרתי בחורה מהאינטרנט שנתנה לי לעשות לה מסאז' ברגליים ואחרי זה איפשרה לי לנשק לה אותן כמו סוטה? הם היו מתחילים לעשות ממני צחוק ושום דבר טוב לא היה יוצא מזה.

אך באיזשהו שלב כבר החלטתי שאני רוצה שזה ישתנה. רציתי כן להיות כמו כולם. או לפחות לנסות להיות כזה. התחלתי לשכנע את עצמי שאולי אני מפספס פה משהו. אולי אם הם מספרים כל שבוע על זיון אחר שהיה להם בכזו התמוגגות והתלהבות, אז אולי יש פה משהו ששווה לבדוק לעומק (תרתי משמע).

לצורך המשימה, התחלתי לחרוש את כל אתרי הכרויות הסקס שהיו קיימים. בתקופה ההיא של לפני 6 שנים, עוד לא הייתה אינפלציה של אתרים מהסוג הזה כמו שיש היום. היו איזה 3-4 אתרים חזקים שגם ככה כבר הייתי רשום בכל אחד מהם.

התחלתי את החיפושים שלי באתרים הללו ולאחר זמן לא רב התחלתי להתכתב עם אישה בת 39 מקרית ים שקראו לה אורלי.

שתבינו שהייתי בן 25 שגר בתל אביב ולא הפריע לי שאני מתכתב עם מישהי שכמעט יכולה להיות אמא שלי ושגרה איזה 100 ק”מ ממני. עד כדי כך לא היה זורם לי עם בחורות בנות גילי שגרות בסביבה.

אני זוכר שהתכתבנו כמה ימים וניסיתי על ההתחלה לגרום לה איכשהו כן להמשך אליי בקטע מיני ולא להיות סמרטוט כמו שאני תמיד שישר מתחנן לעשות מסאז' ברגליים. לא דיברתי איתה אפילו פעם אחת על מסאז'ים ברגליים.

הייתי נותן הכל בשביל להתחלף עם המושפל שלמטה

על ההתחלה התחלנו להחליף תמונות של איברי מין. הייתי שולח לה תמונות של הזין שלי. אומנם אני האחרון שאמור להתלהב מהזין של עצמו. הזין שלי רחוק מלהיות גדול במילים עדינות, אך הייתי מצליח לצלם אותו בזוויות כאלה שהיו גורמות לו להראות גדול בהרבה ממה שהוא במציאות.

להפתעתי היא די התלהבה ממני על ההתחלה (תהרגו אותי אני לא יודע למה). הצלחתי איכשהו לגרום לה להאמין שאני גבר-גבר שמחליף בחורות כמו גרביים. היא שלחה לי בחזרה ים תמונות שלה בעירום מלא. ישר קלטתי עלייה שהיא נימפומנית שלא דופקת חשבון.

אגב, אני אהיה כנה, היא לא הייתה הכי יפה בעולם. היא הייתה די מלאה על גבול השמנמנה. לא 200 קילו אך היו לה איזה 10-15 קילו עודפים לפחות.

מה שכן, אם יש איבר נוסף בגוף האישה שעושה לי את זה חוץ מכפות רגליים, זה כמובן ציצי. ולאורלי היה הרבה מזה. לא רק שהוא היה גדול, הוא היה גם טבעי ומלא. כמו שני אבטיחים שהבשילו יופי יופי לקראת הקיץ. מידה סביב ה-H. משהו שרואים רק בסרטי פורנו.

אמרתי לעצמי יאללה, בשביל ציצי כזה שווה לנסוע עד קרית ים.

אחרי כמה ימים שהתכתבנו ובעיקר החלפנו תמונותב עירום, מצאנו יום שהתאים לשנינו להפגש. הגעתי עד אלייה ביום המיוחל וחיכיתי לה מתחת לבית עם הרנו קליאו המתפרקת שהייתה לי אז. קבענו שאני אאסוף אותה מהבית ומשם ניסע לים קצת להכיר ולראות איך זה זורם לנו משם.

מעולם לפני כן לא יצא לי להפגש עם בחורה שחושבת עליי שאני גבר-גבר. אני לא באמת גבר-גבר. בהתכתבויות וכאלה אפשר לשחק משחק. אבל במציאות זה קשה מאוד לשחק משחק כזה לאורך זמן כשאתה לא באמת רגיל לזה.

הכי דומה שמצאתי לאורלי. בעיקר השדיים.

מאוד התרגשתי. פחדתי שאולי אעשה פאדיחות ושהיא תעלה עליי ישר שאני סתם סמרטוט רצפה שרק רוצה שיניחו לו כפות רגליים על הפנים.

אחרי שחיכיתי לה כמה דקות, היא סוף סוף ירדה ונכנסה אליי לאוטו. הדבר הראשון שהיא אמרה לי כשראתה אותי היה “וואי אתה נראה הרבה יותר צעיר מבתמונות! אתה בטוח שיש לך 18?!“.

אני שעוד הייתי על דופק 200 התחלתי לגמגם לה איזה משהו ובסוף הוצאתי את הרישיון שלי מהכיס והראתי לה שעברתי את 18 כבר מזמן. שום חוש הומור ושום כלום. הייתי הכי בוק שיש.

היא קלטה מיד שאני בסוג של סטרס והתחילה להגיד לי “הכל בסדר דניאל? לא חשבתי שאתה כזה ביישן ליד בחורות“.

כשראיתי שאני עלול ליצור פה מומנטום שלילי עם כל הסטרס שהיה לי באותם רגעים, ניסיתי מהר איכשהו להתאפס על עצמי ולענות לה משהו שיגרום להוריד את התשומת לב מזה שאני בלחץ. אמרתי לה “כן הכל טוב, הייתה נסיעה ארוכה עד לפה, יאללה בואי נסע לים לפני שהשמש תברח לנו“.

אין לי ספק שהיא קלטה עליי ישר שאני סתם חנון שלא באמת זיין בחיים. אבל נראה לי שאיכשהו היא ריחמה עליי קצת שבאתי מכל כך רחוק ובגלל זה היא זרמה איתי על זה שבכלל שנמשיך בנסיעה עד לים. לדעתי אם לא זה שבאתי מכל כך רחוק, היא הייתה פשוט יוצאת מהאוטו בשנייה שקלטה עליי שאני הכי רחוק ממה שהיא דימיינה.

אחרי נסיעה של 10 דקות הגענו לים. פרסנו לנו על החול מחצלת שעלייה שמנו את הדברים והתחלנו קצת לשחק מטקות שהבאתי איתי למקרה הצורך. אם יש משהו שאני די טוב בו זה מטקות. שיחקנו איזה חצי שעה שבהלכה לרוב אני הייתי זה שרץ להביא את הכדורים שהיא הייתה מעיפה לכל עבר.

לא היה משחק טוב, אך היא נהנתה, ואני זכיתי לצפות במחזה מדהים. גם כפות רגליים יחפות שמתרוצצות מולי, וגם דמיינו ציצי מידה H מקפץ לו בטבעיות בכל ניסיון (כושל) שלה להגיע לכדורים שהייתי חובט לה.

גם לזו לא חסר

השילוב הזה היה יותר מדי בשבילי ופשוט עמד לי כמו אבן. לאורך כל המשחק איתה ניסיתי להסתיר את הזיקפה כדי שאנשים שהיו מסביבנו לא יקלטו. זה היה ממש פאדיחה.

באיזשהו שלב היא התעייפה וביקשה שנשב לנוח קצת. אין ספק, המטקות שברו את הקרח. התחלנו לשוחח בחופשיות. היא התחילה לספר לי מה היא מושך אותה בגברים, אמרה שהיא הכי נמשכת לצעירים ושבני גילה לגמרי לא עושים לה את זה.

זה די הסביר לי מדוע התלהבה ממני. הייתי צעיר ממנה ב14 שנה. זה בדיוק מה שהיא מחפשת. כבר הייתי מאוד אופטימי שהכל הולך לזרום היום כמו שצריך…

המשך יבוא בימים הקרובים 🙂

עידכון: ההמשך כבר פה

 

הגרמנייה שהניחה עליי את כפות הרגליים שלה בזמן טיסה (+עידכון לגבי מיטל)

אז כפי שחששתי, מיטל, הבחורה שנפגשתי איתה לפני כמה ימים רק כדי לרדת לה, עושה סימנים שהיא לא הכי מעוניינת להפגש איתי שוב. אולי זה רק אני והחוסר ביטחון שלי אבל דיברתי איתה בטלפון במטרה לקבוע פגישה נוספת והיא אמרה לי שלא יהיה לה זמן השבוע כי היא עסוקה מאוד. אמרה לי שאולי שבוע הבא. נראה…אעדכן אתכם על ההתפתחויות אם יהיו כאלה.

בינתיים אספר לכם על אירוע פוט פטיש קסום שקרה לי בחורף שעבר.

יום עבודה שיגרתי במשרד, לקראת סוף היום כשכבר התכוננתי ללכת הביתה, הבוסית שלי בעבודה פתאום קוראת לי למשרדה. היא אמרה לי “שב דניאל, יש לי משהו מעניין לספר לך”.

הלוואי ויום אחד הבוסית שלי תאפשר לי לעשות לה משהו כזה

אני עם הראש הכחול שלי כבר התחלתי לפנטז על זה שהיא רוצה להציע לי לבוא אלייה הביתה אחרי העבודה ולסגוד לכפות רגליים שלה. משהו שאני כבר שנים חולם לעשות איתה.

אך כמובן שלא על זה היא חשבה. מה שהיא כן רצתה להגיד לי זה שהיא במגעים עם הבעלים של החברה שלנו ומנסה לשכנע אותו לשלוח עובד לכנס חשוב שקשור לעבודה שהולך להתרחש בברלין. היא אמרה לי שאם הוא יסכים לשלוח עובד אז היא רוצה שזה יהיה אני.

זה קטע עם הבוסית שלי…היא אף פעם לא שואלת אותי אם אני רוצה לעשות משהו. היא פשוט אומרת לי מה היא רוצה שיקרה מתוך ידיעה שזה פשוט יקרה. אין לי אף פעם יכולת בכלל לערר על משהו שהיא אומרת לי. היא יודעת את זה ולכן תמיד פונה אליי ראשון לפני כל שאר העובדים כי היא יודעת שממני היא אף פעם לא תשמע את המילה “לא”.

אז כמו עובד צייתן וכנוע עניתי לה במשפט אחד על מה שהיא אמרה: “את הבוסית, אם את רוצה שאטוס, אז אטוס”.

היא ענתה לי “איזה תותח אתה שאתה ככה מציל אותי כל הזמן, תודה דניאל”.

רציתי לענות לה “תודה לך על זה שזכיתי שתהיה לי בוסית כזאת דומיננטית ומשפיטה שכמוך והלוואי ויגיע היום שבו גם אזכה לקבל סטירות על הפנים מהכף רגל המושלמת שלך”, אבל מה שבתכלס אמרתי לה זה “בשמחה בוסית, תמיד לשירותך”.

מפה לשם, מגיע היום לטוס…

אני מגיע לשדה עם רכבת ועובר את כל הבדיקות במהירות כדי להשאיר לעצמי קצת זמן לדיוטי פרי. הבוסית ביקשה שאקנה לה איזשהו בושם, אז כמובן שקניתי.

באיזשהו שלב הגיע הזמן לעלות על הטיסה, אני מגיע לשער ההמראה ועולה על המטוס. בגלל שזו הייתה טיסת Low Cost, לא הייתה לי אפשרות לבחור באיזה מקום לשבת. תקעו אותי בשורה שהכי קרובה למנוע הימני של המטוס כדי שכמובן לא אוכל להרדם וגם המושב שלי היה האמצעי מבין השלושה. בדיעבד 2 החסרונות הללו התבררו כיתרונות די גדולים בהמשך :).

בזמן שאני מתמקם לי במושב שלי, שני המושבים שלצדי, זה שלימני וזה לשמאלי, עדיין היו פנויים, כשכבר כמעט כל שאר המטוס היה מלא. אמרתי לעצמי וואלה איזה כיף יכול להיות אם בטיסה ארוכה שכזו אוכל להתרווח חופשי בלי לדפוק חשבון.

אך כעבור כמה רגעים, יחד עם עוד כמה אנשים אחרונים שאיחרו אל טיסה, נכנסה לה למטוס בחורה צעירה מאוד עם תיק גב. היא הייתה בהירה עם שיער חום וממש גבוהה. ישר ראו עלייה שהיא מגזע הארי כלשהו.

שליטה אבסולוטית

אני קולט אותה מתקדמת לאורך המעבר של המטוס עד שמגיעה אל השורה שלי. אני שכבר הייתי מנומנם לגמרי, דווקא קיוותי שהיא לא תעצור בשורה שלי למרות שהיא הייתה ממש ממש יפה. העדפתי שיהיו לי את כל שלושת הכיסאות לעצמי שאוכל לעשות מה שבזין שלי.

אך רצונות לחוד ומציאות לחוד. הבחורה הגיעה בדיוק עד לשורה שלי, פנתה אליי ואמרה לי באנגלית עם מבטא גרמני כבד ביותר “סליחה אדוני, תוכל טיפה לזוז? אני אמורה לשבת ליד החלון”.

אני שהייתי כבר הייתי די מנומנם וראיתי את עצמי משלים שעות שינה, הבנתי ששום שינה ושום בטיח לא יהיו פה. אמרתי לה “בטח בטח” ופיניתי לה מקום שתוכל לעבור.

כשהיא עברה על פני תוך כדי שהיא מפנה לי את התחת החטוב שלה שהיה אסוף יפה בג'ינס אופנתי, מיד חטפתי זיקפה שלא משתמעת לשתי פנים. הבחורה הייתה מושכת אש! היה לה גם ריח נעים ומתקתק כזה שגורם לך להתמסטל בשניות.

התיישבנו לנו אחד ליד השנייה, כשבסופו של דבר הצטרף למושב השלישי שמשמאלי איזשהו זקן. בכך הוא חיסל סופית את המרווח העצום שהיה לי רק עד לפני כמה דקות.

אני והבחורה, שקראו לה אנט, החלפנו כמה מילים, שאלתי אותה מה היא עשתה בישראל, היא אמרה לי שהיא באה לבקר משפחה, אני סיפרתי לה מה אני הולך לעשות בברלין. בתכלס השיחה לא באמת זרמה לכיוונים מעניינים מדי אבל לפחות יצרנו איזשהי קרבה ראשונית.

התכוננו לנו להמראה ובאיזשהו שלב, אחרי שהמטוס טייל לו איזה חצי שעה על המסלול, הוא בשעה טובה סוף סוף המריא. אני שכבר הייתי מסטול מהתחת , אחרי ממש כמה דקות בודדות שהיינו באוויר, נרדמתי לי מבלי לשים לב.

אחרי מה שנראה לי כמו חצי שעה, אני מתעורר לי מתזוזות מוזרות של הזקן שישב לידי וקולט משהו הזוי ברמות בלתי נתפסות שעד היום אני לא מאמין שדבר כזה קרה לי.

מי לא היה רוצה להיות מושפל בצורה כזו ע”י יפיפיה שכזו?

אני פוקח עיניים, וקולט זוג כפות רגליים עם גרביים, מונחות לי על הירך הימנית. בהתחלה חשבתי שאני מדמיין או חולם. אחרי כמה בדיקות עם עצמי לגלות שאני לא חולם, אני מבין שזה אמיתי. מסתבר שאנט נרדמה כשהיא מכוסה בשמיכה שהיא כנראה הביאה מהבית. בגלל שלא היה יותר מדי מקום, היא מבלי לשים לב הניחה עליי בצורה צידית שכזו את הכפות רגליים שלה ונרדמה.

מיותר לציין שבאותה שנייה שקלטתי באיזו סיטואציה אני נמצא, חטפתי זיקפה מארץ הזיקפות. גל חום עבר בכל הגוף שלי ולא ידעתי את נפשי באותם רגעים. כפות רגליים של בחורה פצצה וצעירה, מונחות לי על הברכיים, מבלי שעשיתי עבור זה שום דבר. הן פשוט שם שוכבות עליי בנחת וברוגע ואני יכול להתבונן עליהן כמה שאני רק רוצה. עד שאנט תתעורר כמובן ותבין את גודל הפאדיחה.

אני שקעתי לתוך הרגע הזה ולא עשיתי כלום, פשוט התבוננתי על הכפות רגליים שלה תוך כדי שאני מדמיין לעצמי מה הייתי רוצה לעשות להן באותו הרגע. לא רציתי לגעת לה בהן, גם כי קודם כל זה אסור, וגם כי לא רציתי שהיא תתעורר ושהרגע הקסום הזה יגמר.

באיזשהו שלב היא התעוררה בבהלה לא ברורה, כנראה מאיזשהו חלום מפחיד שהיא חלמה. היא ישר קלטה שהכפות רגליים שלה על הברכיים שלי בזמן שאני משחק לי בפלאפון. היא כמובן נהייתה נבוכה וישר הורידה אותן ממני ואמרה “סליחה אני ממש מצטערת!”.

עניתי לה עם חיוך נבוך “אה לא זה בסדר, העיקר שישנת טוב, זה לא הפריע לי”.

איכשהו התשובה הזו שנתתי לה גרמה לה להרגיש איתי ממש בנוח ותוך כדי שהיא עוד חצי רדומה היא מילמלה לי “באמת? אז לא יפריע לך אם אשים אותן שוב? פשוט ממש צפוף לי פה ואני רוצה עוד קצת לישון”.

לא האמנתי שהיא שואלת אותי דבר כזה. זה כמו לשאול מכור לשוקולד אם בא לו ביס מעוגה של רולדין.

כשקלטתי שהיא מאלה שזורמות ולא עושה דרמות מכל דבר, עניתי לה לה בצורה הכי משוחררת ודרך אגבית שיש “בטח זה לגמרי לא מפריע לי, אם תרצי גם אעשה לך מסאז' בכפות רגליים” והוספתי חיוך.

“אמממ כן למה לא…אבל רק אם אתה יודע לעשות נעים” היא ענתה. האמת שלא היה לי ספק שהיא תסכים. משהו באווירה במטוס ולמרות שלא הכרנו מלפני כן, הרגשתי איתה סוג של קירבה בלתי מוסברת שידעתי שהיא תגיד כן.

אני זוכר שהכל זרם כל כך טוב ומהר והשתדלתי לא לעשות דרמה מזה שהיא הסכימה. לא רציתי להראות לה שאני מתרגש מזה יותר מדי כדי שלא תחשוב שהיא אולי עושה משהו לא בסדר.

היא הרימה את כפות רגלייה והניחה אותן שוב על הירך הימנית שלי. לקחתי חלק מהשמיכה שלה וכיסיתי אותן כדי שאף אחד במטוס לא יראה בתכלס מה אנחנו עושים.

התחלתי לעסות לה את הכפות רגליים ביסודיות ומקצועיות. ראיתי שהיא ממש נהנית אז שאלתי אם היא רוצה שאוריד לה את הגרביים. לה סיפרתי שהיא תהנה מהמסאז' הרבה יותר כשזה בלי גרביים, כשבתכלס אני פשוט רציתי להרגיש את העור של הכפות רגליים שלה.

פנטזיה שעברה לי בראש בזמן שעשיתי לאנט מסאז ברגליים מתחת לשמיכה

היא נתנה לי אור ירוק ובכך החוויה הפכה להיות מושלמת. הרגשתי את הכפות רגליים שלה והן היו ממש רכות ונעימות. הגנבתי מבט קצר מבעד לשמיכה וראיתי שהן היו בלי לק אך הציפורניים היו קצוצות ומסודרת כמו שאני אוהב. אחרי כמה דקות של פוט מסאז אני קולט איך לאט לאט העיניים של אנט נעצמות והיא נרדמת לה. זה הסימן הכי טוב לכך שבחורה נהנית מהמסאז'.

היו לי את הכפות רגליים שלה לרשותי במשך שעתיים שלמות! אשכרה שעתיים שלמות שהרגשתי שאני בגן עדן. הזמן כאילו עצר מלכת. בחורה זרה לחלוטין שאני עושה לה מסאז' בזמן שהיא ישנה. זו אחת החוויות הכי כיפיות והזויות שהיו לי ורק בדיעבד הבנתי עד כמה בלתי נתפס זה מה שהלך שם.

כשנחתנו היא ממש הודתה לי על מה שעשיתי בשבילה. אמרה לי שהיא ישנה ממש טוב בזכותי ושזו אחת הטיסות הכי כיפיות שהיו לה. היא אמרה שאף פעם לא דימיינה שמישהו יעשה לה מסאז' בכפות רגליים בזמן טיסה. האמת שכל מה שהיא אמרה היה תקף גם לגבי. אני גם לא האמנתי שהחוויה הזו הרגע קרתה לי. למרות שכשהייתי בתוך הסיטואציה זה איכשהו נראה לי הכי טבעי וזורם שיש.

יצאנו מהמטוס יחד והמשכנו ללוות אחד את השנייה עד השלב שבו היינו צריכים כל אחד לפנות למקום אחר ביציאה מהשדה תעופה. החלפנו מספרי טלפון אבל לא ממש יצא לנו לשמור על קשר מאז.

מה שלא יהיה זו אחת החווית הכי כייפיות שעברתי בחיים ומקווה שאזכה לעבור משהו דומה לזה בעתיד באחת מהטיסות שהבוסית שלי תחליט לשלוח אותי אליהן 🙂

בחורה תל אביבית שנפגשתי איתה אתמול רק כדי לרדת לה

האמת שכשפתחתי את הבלוג רציתי לעשות אותו בצורה מסודרת לפי סדר הסיפורים שקרו לי בחיים… אבל איך אומרים…”תיכנונים לחוד, ומציאות לחוד”. הייתה לי אתמול חוויה טרייה שאני מרגיש שחייב לשתף איתכם עכשיו. זה לא כל כך קשור לכפות רגליים אבל עדיין קשור לשליטה נשית באיזשהו אופן.

שניהם בכוכב אחר כרגע

אני בתקופה יחסית יבשה מבחינת עניינים חדשים. יש לי אישה אחת ויחידה כרגע שאני נפגש איתה פעם בשבוע-שבועיים בשביל לעשות לה מסאז' ברגליים אצלה בדירה. על הדרך וכאות תודה, היא מאפשרת לי להתפנק לה על הכפות רגליים ולנשק אותן במשך כמה דקות לפני שאני הולך. היא אחת שהכרתי באתר הכרויות סקס לפני כשנה וחצי ומאז אנחנו בקשר מתמיד.

כביכול הכל טוב ויפה, הבעיה שאני תמיד מרגיש שאני חייב למצוא אופציות נוספות ליום שבו הקבועה שלי תעלם, כמו שכולן בסוף נעלמות לי. מה לעשות, אני לא אחד שבחורות רואות בו מישהו רציני להקים איתו משפחה וכדומה לכן אני כבר השלמתי עם זה שהכל אצלי זמני.

אני הולך לספר לכם על מה שקרה עם כמה פרטים שאחסיר מהאירוע כי זה ממש טרי מאתמול בערב ואני לא רוצה שאיכשהו היא תגלה שאני מספר את זה פה. אני לא רוצה לחשוף את שמה האמיתי לכן לצורך העניין נקרא לבחורה מיטל.

בקיצור…לפני מספר ימים התחלתי להתכתב עם מיטל (בת 35 בערך) באחד מאתרי ההכרויות שאני רשום אליהם. כתבתי לה שאני מחפש בחורה שתסכים לשלוט עליי כמו שאני בדרך כלל כותב לכל הבחורות שאני מנסה להתחיל איתן באתרים האלה. היא ענתה לי יחסית מאוד מהר ואמרה לי שאסביר בדיוק מה אני מחפש. עניתי לה שאני רק רוצה לספק בחורה, לעשות לה מסאז' ברגליים אם היא אוהבת או לרדת לה מבלי לקבל שום תמורה. הדגשתי לה במפורש שאני לא רוצה לזיין, רק לספק.

היא זרמה על זה יחסית בלי יותר מדי התנגדויות, אמרה לי שהיא לא אוהבת שנוגעים לה ברגליים אבל היא תשמח להפגש איתי בשביל שארד לה ברכב ואלך. אמרתי לה שזה מושלם. אני לא חזיר ובטח שאני לא בראד פיט שיכול להתמקח על דברים עם בחורה. מה שנותנים לי אני לוקח.

מפה לשם, קבענו שאבוא לאסוף אותה אחרי שהיא מסיימת להתאמן במכון כושר בשעה 9 בערב. שאלתי אותה אם אפשר שהיא תפגש איתי מזיעה ישר מהאימון בלי להתקלח. היא שאלה אותי אם אני בטוח כי היא לא הכי מריחה טוב אחרי שהיא רצה חצי שעה על ההליכון. אמרתי לה שזה מושלם, ככל שהיא יותר מזיעה, ההשפלה עבורי תהיה גדולה יותר וככה אני הכי אוהב את זה.

ב21:00 על השעון אני מתייצב עם הרכב ומחכה לה. היא מאחרת (כמו שתמיד כולן מאחרות לי). בקטנה. חיכיתי 20 דקות. לא קרה כלום. בסוף היא הגיעה. נכנסת אליי לאוטו מזיעה כולה עם התיק חדר כושר ומגבת על צווארה ואומרת לי “היי איזה חמוד אתה שככה חיכית לי”.

האמת היא לא נראית מי יודע מה. מהפחות יפות שיצא לי להפגש איתן, אבל היי, כמו שאמרתי, אני לא בראד פיט, במיוחד שאני בתקופה יחסית יבשה, כל אחת חדשה זו ברכה עבורי.

היא הייתה נראית מצד אחד ביישנית כזו, מצד שני הכי חרמנית בעולם, כזו שלא עושה יותר מדי סקס אבל עם ראש כחול יותר ממני אפילו. משום מקום היא פתאום שאלה אותי אם זה בסדר שהיא לא מגולחת שם למטה. אמרתי לה “זה בסדר. אני פה בשביל לשרת אותך. אין לי זכות לבוא בטענות ומענות. רק תגידי לי איך אני יכול לספק אותך מלכתי היפה”.

היא הייתה קצת בשוק מהאופן בו אני מתבטא, כנראה לא כל יום מישהו מתייחס אלייה בצורה כזו יפה כאילו היא מלכה. ראיתי עלייה שזה קצת מוזר לה אבל היא כן רצתה לראות לאן זה הולך. היא סך הכל בטחה בי, ראתה שמדובר במישהו שרק רוצה לספק אותה. הבטחתי לה מראש שהיא לא חייבת לעשות לי כלום בתמורה, רק אני מספק אותה.

אמא'לה איזה כפות רגליים מושלמות…

שאלתי אותה אם היא מכירה מקום קרוב שאפשר לנסוע אליו עם האוטו שלא יראו אותנו אנשים, היא אמרה שלא, והוסיפה שהיא חשבה על זה והיא מעדיפה לא לנסוע איתי למקום מבודד. אמרה שהיא מפחדת. אמרתי לה “אוקיי אז איפה נעשה את זה? רוצה שנלך אלייך או אליי?” היא אמרה שהיא מעדיפה לא זה ולא זה. היא שאלה אם זה בסדר שאזמין לנו חדר דיסקרטי.

האמת שעל הנייר זו הייתה קצת חוצפה מצידה לבקש ממני שאזמין לנו חדר דיסקרטי. חדר כזה בתל אביב עולה לפחות 300 שקל לאיזה 2-3 שעות וכל זה רק בשביל שארד לה ואלך. זה די משפיל לעשות משהו כזה. אבל….בתור אחד שאוהב השפלות מכל סוג שהוא, זה זרם לי אש!

גם חשבתי לטווח הרחוק. אם בסופו של המפגש הזה אשאיר עלייה רושם חיובי והיא תרצה להפגש איתי שוב פעם בהמשך והפעם אצלי בבית או אצלה, אז השקעה חד פעמית של 300 שקל על חדר דיסקרטי זה יהיה שווה לי את זה.

אמרתי לה “אוקיי אני מכיר חדר סבבה ליד כיכר אתרים אם את רוצה”. זרמה על זה. זה היה ממש 5 דקות מהחדר כושר שלה אז החנתי את הרכב בצד והלכנו לשם ברגל. הלכתי לבעל המקום, שילמתי לו את הכסף וגם קניתי ממנו בקבוק יין אדום למקרה הצורך. נכנסנו לחדר/צימר זיונים עם ג'קוזי וכל מיני קישקושים שלא באמת היו רלוונטים עבורנו. באנו חדורי מטרה. שארד לה ואלך.

התיישבנו שנינו על המיטה הזוגית שבמרכז החדר, היינו נבוכים לגמרי מהסיטואציה. אמרתי לעצמי זה זמן טוב לפתוח את הבקבוק יין בשביל שטיפה נשתחרר לנו. מזגתי לשנינו חצי כוס, עשינו לחיים ושתינו. היה יין די מגעיל אבל מילא, העיקר שהיה בו קצת אלכוהול שיזרז את התהליכים.

אחרי שקצת שתינו והרגשנו טיפה יותר משוחררים, אמרתי לה “אוקיי המפקדת מיטל..אני כאן לשירותך, מה הן פקודותייך?”  היא עדיין הייתה טיפה יבשה ולא ממש ידעה מה לעשות והתחילה לצחקק ממבוכה. ישר מזהים עלייה שהיא לא אחת שמורגלת במצבים שכאלה. אמרתי לה “אין לי בעיה לחכות פה שעתיים עד שתגידי לי מה לעשות”.

בסוף זה יצא ממנה…”תעשה מה שהבטחת” היא אמרה לי תוך כדי שהיא מחייכת חיוך נבוך ביותר ולא מצליחה להביט לי בעיניים.

“איך את אוהבת את זה?” שאלתי.

פה היא פתאום תפסה עליי תחת ואמרה לי “מה זה איך? חשבתי אתה המומחה מבין שנינו!”.

עניתי לה שכל אישה שונה ולכן אני תמיד שואל לפני מה האישה הכי אוהבת. אני עושה מה שהבחורה אומרת לי לעשות.

מספק אותה כהוגן

היא אהבה את התשובה. היא אמרה לי אוקיי בוא תתקרב אליי אני אראה לך. היא הורידה לעצמה ממש טיפה את המכנס ספורט המזיעה שהיה עלייה , ואחר כך את התחתונים ואמרה לי “הנה זו המטרה שלך” בזמן שהיא מסמנת עם האצבע אל עבר הדגדגן שלה.היא פתחה את שתי רגלייה כאילו מתכוננת לתנוחה מסיונרית.

התקרבתי אלייה עוד יותר תוך כדי שאני נשכב על המיטה על הבטן ומתקרב אל עבר המטרה שלה. היא תפסה לי את הראש ופשוט הכניסה לי אותו לתוך הכוס הלא מגולח שלה. היא ממש הצמידה לי את הפרצוף ואמרה לי “תלקק לי”. רציתי להגיד לה כן המפקדת אבל הפה שלי היה כבר ממש בתוך הכוס שלה ככה שלא יכולתי לדבר, פשוט התחלתי ישר במלאכה.

ליקקתי לה את הדגדגן הדי נפוח שהיה לה תוך כדי שהיא מחזיקה לי את הראש ודוחפת לי אותו ומצמידה לי אותו בחוזקה לבפנים כאילו הייתי איזה צעצוע שהיא עושה בו כרצונה. זה היה ממש מחרמן ועמד לי בטירוף. נזל ממנה מיץ של כוס בלי הפסקה תוך כדי שהיא נאנחת וגונחת כמו חתולה מיוחמת. אחרי 2-3 דקות של ליקוקים בלתי פוסקים היא אמרה לי תוסיף אצבעות. הכנסתי 2 אצבעות והתחלתי לזיין אותה איתן תוך כדי שאני מלקק לה את הדגדגן בנמרצות יתרה.

אחרי 30 שניות שאני מזיין אותה עם האצבעות אני קולט איך הרגליים שלה מתחילות להתלפף לי סביב הצוואר וממש לחנוק אותי תוך כדי שהיא מתחילה לרטוט. היא גמרה כמו מטורפת, כולה רעדה ונזל ממנה ליטר של נוזלים ישר לתוך הפרצוף שלי. כל הסדין של המיטה גם נהיה רטוב כאילו הרגע יצא ממכונת הכביסה.

אחרי שהיא גמרה שאלתי אותה אם היא יכולה עכשיו להתיישב לי על הפנים ולהשתפשף עם הכוס שלה על הפה שלי. מבחינתי זו השפלה כמו שצריך וכמו שאני אוהב. לשמחתי היא הסכימה. היא התיישבה לי על הפרצוף עם כל כובד משקלה וכל מה שאני רואה ומריח זה את הכוס שלה. ממש הייתי מרותק ללא כל יכולת להזיז את הפנים מלבד הלשון שלי שעבדה שעות נוספות על הדגדגן שלה. המשכנו ככה עוד כ15 דקות שבמהלכם היא גמרה עוד פעמיים עד שהיא אמרה לי שהיא כבר לא יכולה יותר ושהיא רוצה שנפסיק.

ככה בערך מיטל התיישבה עליי, למרות שהבחורה שבתמונה פה הרבה יותר יפה זה בטוח

האמת שהייתי ממש ממש חרמן. הזין עמד לי רצוף איזה חצי שעה בתוך המכנסיים שלי תוך כדי שאני מפנק אותה. לרגע לא הייתה מחשבה מצידה אולי לגמול לי בחזרה. חשבתי לשאול אותה אם היא יכולה לפנק אותי גם אבל לא רציתי להרוס. רציתי לקיים את ההבטחה שלי אלייה שרק אני מפנק אותה כדי שהיא תעריך אותי ושנפגש ככה עוד כמה פעמים.

אחרי כמה דקות שקצת דיברנו היא אמרה לי שהיא מודה לי מאוד על הפינוק ושהיא צריכה לזוז. רציתי להסיע אותה לביתה כי השעה כבר הייתה די מאוחרת אבל היא אמרה לי תודה ושהיא גרה קרוב ואין צורך. שאלתי אותה אם היא חושבת שנפגש שוב והיא ענתה לי שיש מצב, שנדבר עוד בימים הקרובים. נתנה לי נשיקה קטנה על הלחי והלכה הביתה.

מה אני אגיד לכם…ניצלה אותי כהוגן המיטל הזאת. מקווה שתהיה לזה המשכיות. אולי זה סתם החוסר ביטחון שיש לי אבל לא יודע, איכשהו בינתיים יש לי הרגשה לא הכי טובה ואני לא כזה בטוח שהיא תזרום שוב אבל נראה כבר. כמובן שאעדכן כאן בבלוג אם יהיו התפתחויות נוספות.

האישה שהכריחה אותי למצוץ את הזין הענק של בעלה (סיפור קוקהולד שנגמר רע מאוד)

אין מה להגיד, ההיכרות שלי עם ספיר, פתחה לי את הצ'אקרות. נהייתי בנאדם אחר לגמרי אחרי החצי שנה שגרתי איתה בשותפות. שלא תבינו אותי לא נכון, זה לא שפתאום הפכתי להיות גבר גבר, ממש לא. עדיין ידעתי יפה מאוד את מקומי בהיררכיה שסיפרתי לכם עליו בפוסט הראשון של הבלוג. ההבדל היחיד הוא, שאחרי ההתנסות שהייתה לי עם ספיר, החרדה העצומה שהייתה לי מבחורות, כמעט ונעלמה לי לגמרי. הבנתי שהשד הוא לא כזה נורא כמו שחשבתי כל השנים והרעב לעוד חוויות דומות לזו שחוויתי עם ספיר נפתח לו בענק.

החצי שנה עם ספיר שינתה לי את החיים

נרשמתי לכל מיני אתרי הכרויות מכל הסוגים כדי להשיג עוד חוויות שקשורות בסטייה שלי לכפות רגליים. בזמנו למי שזוכר היה אתר שנקרא “מקושרים” (ז”ל). האתר הזה, שהיה סוג של פייסבוק ישראלי, השיג לי לא מעט דברים מעניינים שאולי בהמשך הבלוג אספר לכם עליהם.

הייתי גם מכור לכל מיני  פורומים וצ'אטים בוואלה, נענע ותפוז שאומנם לרוב היו בזבוז אנרגיה מבחינת להשיג משהו ממשי אך עדיין הייתי מעביר שם הרבה מאוד זמן בניסיונות לצוד משהו.

על כל פנים, בפוסט של היום אני הולך לספר לכם על חווית הקוקהולד הראשונה שלי בחיים. חוויה שקרתה כ-4 שנים אחרי הסיפור האחרון שסיפרתי לכם על ספיר. זו הייתה תקופה שהביטחון שלי היה משמעותית גדול יותר אחרי שעברתי לא מעט חוויות וכבר לא פחדתי לנסות דברים חדשים.

אם נתחיל מהסוף, אז החוויה הזו לא נגמרה בטוב במילים עדינות. חשוב היה לי כן לספר כאן את מה שקרה כדי להראות את הצד הפחות חיובי בכל הסיפור הזה ושאנשים שחדשים בתחום יבינו שמה שהכי חשוב זה לדעת לקבוע את החוקים לפני הפגישה ויותר חשוב מכך -גם לעמוד בהם!

הפטיש לקוקהולד צץ אצלי די מאוחר בחיים, בסביבות גיל 26. זה התחיל מזה שבמהלך צפייה שגרתית בפורנו של סגידה לכפות רגליים, פתאום הגעתי לסירטונים שהכותרת שלהם הייתה Cuckold, שעד אותו זמן בכלל לא ידעתי מה זה אומר.

למי שלא יודע מה זה קוקהולד, אז הסבר מאוד מאוד שטחי ועל קצה המזלג לנושא – קוקהולד זה פחות או יותר שני אנשים שעושים סקס בזמן שיש אדם שלישי שצופה מהצד וחוטף מהם השפלות כאלה ואחרות. לרוב הסצנה תכלול גבר אלפא עם זין ענק שמזיין אישה נשואה כשבעלה הנחות עם הזין הפצפון יושב לו מהצד במסכנות ורואה איך סוף סוף גבר אמיתי מספק את אישתו.

לא יודע למה אבל זה פשוט חירמן לי את החיים לצפות בסירטוני קוקהולד והתמכרתי לזה בטירוף. לדעתי אין הרבה דברים יותר משפילים מלהיות בסיטואציה בה גבר מזיין בחורה מול הפרצוף שלך בזמן שאתה יושב קשור לכסא, חסר אונים לחלוטין. על אחת כמה וכמה אם הוא מזיין את אישתך או את חברה שלך שבזמן הזיון צועקת לך כמה שהיא נהנית איתו הרבה יותר ממה שהיא נהנית איתך. לטעמי זו השפלה מארץ ההשפלות.

ההשפלות שניתן לייצר במסגרת אינטרקציה של קוקהולד הן רבות. בתור מכור לסגידה לכפות רגליים, ההשפלה שהייתי מתחבר אלייה כשהייתי צופה בסירטונים היא כשהאישה קוראת לבעלה המסכן שיקום מהכסא ויבוא לנשק את כפות רגלייה בזמן שהיא רוכבת על הזין הענק של גבר האלפא. אלו סצנות שלפעמים כשקשה לי לגמור עם בחורה אני ישר מתחיל לדמיין אותן ומיד גומר תוך כמה שניות.

בדיוק הסצנה שהכי עושה לי את זה

על כל פנים, אחרי שהעברתי כמה חודשים טובים בצפייה בסירטונים ובפנטזיות אינסופיות בנושא, החלטתי שגם לי בא לעבור חוויה משפילה ומענגת שכזו. אומנם לא הייתה לי בת זוג משלי שתשפיל אותי ביחד עם גבר אחר, אך האמנתי שזו לא תהיה בעיה למצוא זוג שאוהב דברים מהסוג הזה ושיסכים שאבוא לצפות בהם.

כדי לחפש זוג שיאפשר לי לצפות בהם בזמן שהם מזדיינים ומשפילים אותי במקביל, נכנסתי לכמה מאתרי הכרויות סקס, בגידות, חילופי זוגות וכדומה שכבר הייתי פעיל בהם. שיניתי את כל הפרטים על עצמי ואת מה שאני מחפש וכתבתי בקצרה משהו בסגנון “סטרייט צעיר ונשלט, מחפש זוג שיסכים לעשות סקס מול הפנים שלי תוך כדי שאני קשור לכיסא וצופה מהצד”.

לקח קצת זמן אך אחרי מספר ימים קיבלתי הודעה באחד מהאתרים מזוג בני 40-+ שהתעניין במה שכתבתי. הגבר היה זה שהחליף איתי כמה מילים בהודעות ואחר כך עברנו לטלפון. הוא סיפר לי שלאישתו ולו יש קטע כזה שהם אוהבים להזדיין חזק כשמישהו מהצד צופה. שזה מחרמן אותם לאללה. הוא אמר לי שבדרך כלל הם לא עושים את זה עם ישראלים שגרים בארץ אלא רק עם תיירים בגלל הקטע של הדיסקרטיות, אבל איכשהו המודעה שלי תפסה לו את העין ולכן החליט ליצור איתי קשר.

כשהגענו לחלק של לקבוע את הכללים של המפגש, אני סיפרתי לו מה הכי מדליק אותי. סיפרתי לו שאני מאוד אוהב שמקללים ומשפילים אותי, שקושרים אותי והכי הכי אני אשמח אם תהיה לי אפשרות לנשק וללקק את כפות רגלייה של האישה בזמן שהגבר מזיין אותה. הוא הסכים לזה ואמר שהוא בטוח שאישתו תזרום עם זה.

בהמשך השיחה הוא שאל אותי הוא שאל אותי משהו שבדיעבד היה אמור להדליק לי נורה אדומה. הוא הבהיר לו שהוא דו-מיני ושאל אותי מספר פעמים האם אסכים למצוץ לו במהלך המפגש במידה והוא ירגיש שהוא רוצה בכך. עניתי לו במפורש שאין שום סיכוי, שאני לגמרי לא בקטע של מגע ממשי עם איבר מינו. הסברתי לו שאני מוכן לקבל את עליונותו וכל השפלה אחרת שיחליט לעשות לי, אפילו לנשק לו את הרגליים, אך בכל מה שקשור למגע עם הזין שלו בכל צורה שהיא, זה פחות מדבר אליי.

הוא אמר לי משהו בסגנון של “אני לא נוהג לשכנע אנשים למצוץ לי, כשתגיע ותראה את הזין שלי אני מאמין שזה כבר יקרה מעצמו”.  ובזה סיימנו לדבר על הנושא. קבענו יום, שעה ומיקום וסיימנו את השיחה.

החלטנו להפגש בחדר בבית מלון שאני הייתי אמור לשלם עליו, זה היה אחד מהמלונות שמאפשרים להשכיר חדרים לפי שעה ברחוב הירקון. התמקמתי לי בחדר שהזמנתי בשעה שקבענו ותוך כחצי שעה הזוג הגיע.

נתנה לו “מוצץ” שישתוק

ברגע שהם הגיעו קצת התאכזבתי. הם היו טיפה יותר מבוגרים מאיך שנראו בתמונות שהגבר שלח לי באתר. אבל מילא. לא אמרתי להם על זה כלום.

גם די פחדתי מהגבר. הוא היה נראה חתיכת ביריון, אחד כזה שמוביל מכונות כביסה לבתים. לא מישהו היית רוצה לזרוק לו מילה שלא במקום. אמרתי לעצמי יאללה..אני כבר פה ושילמתי 300 שקל על החדר במלון, אז בוא לפחות נראה מה יהיה.

התיישבנו לנו שלושתנו על המיטה לשיחה קצרה בה הובהר פעם נוספת מה הולך להיות. האישה אמרה שלא מעניין אותי מה השם האמיתי שלי ושמעתה ועד סוף המפגש השם שלי יהיה “פודל”. הגבר הוסיף שאם אני רוצה לפנות אליהם אני חייב להשתמש במילים “בוס” “ובוסית”, אחרת אקבל עונש. יאללה מתאים לי.

הסשן התחיל. הגבר ציווה עליי שאוריד מהם את הבגדים ואקפל אותם יפה על השולחן, וכך עשיתי. ייאמר לזכותו של הגבר שאומנם הוא לא נראה מי יודע מה, אבל מבחינת זין, הוא בהחלט עונה על הקריטריון של גבר אלפא. היה לו איבר עצום. בערך פי 3 אם לא פי 4 יותר גדול משלי, באורך וברוחב. וזה כשהוא עוד היה רדום. אחרי שקיפלתי להם יפה את הבגדים ושמתי אותם על השולחן הוא אמר לי “עבודה יפה פודל, עכשיו לך ושב על הכיסא, אנחנו תכף מתחילים”.

התיישבתי לי על הכיסא שהשקיף על המיטה הזוגית של החדר כפי ש”מקרר האמנה” ביקש. בינתיים הוא הלך לתיק שלו והוציא משם כל מיני דברים מוזרים, ביניהם היה חבל קשירה. הוא לקח אותו, ניגש אליי ובלי להגיד מילה פשוט קשר את שתי ידיי מאחורי הכיסא כך שלא אוכל לזוז לאף מקום ללא הכיסא. אין ספק, היה בזה משהו משפיל ומחרמן בו זמנית. זרמתי ואפילו די נהנתי מהסיפור עד כה.

הגבר ואישה התחילו במלאכה, הזדיינו לי מול העיינים במשך כרבע שעה בלי יותר מדי להתייחס אליי כשאני קשור מול עינייהם. האמת שזה היה נחמד, אבל לא לזה ציפיתי. כן רציתי שיכניסו אותי לעסק בכל מיני סיטואציות. רציתי מאוד שהגבר או האישה יצוו עליי לנשק את רגליי האישה. היו לה כפות רגליים מאוד יפות יחסית שהייתי שמח ללקק בזמן שהגבר מזיין אותה.

מה יותר כיף? לקבל ממנה מציצה או לאכול לה את הכפות רגליים? ברור שהכפות רגליים 🙂

כשראיתי שהם מזדיינים ומזדיינים ובכלל לא מסתכלים לכייון שלי, אזרתי אומץ ופניתי אל הגבר בבקשה: “בוס, אפשר בבקשה ללקק לבוסית את הכפות רגליים בזמן שאתה מזיין אותה?”

הוא ענה לי בגסות חסרת טעם תוך כדי שהוא מזיין את אישתו בדוגי “שתוק פודל עלוב, אני כרגע מזיין את אישתי. אתה רק יושב וצופה”.

כשהסברתי לו שסיכמנו על זה שיהיו דברים נוספים במפגש מעבר לסתם לשבת קשור בלי שיתייחסו אליי, הוא אמר לי “אם אתה רוצה שאתן לך לגעת לאישתי ברגליים, אתה חייב למצוץ לי קודם”.

כשאמרתי לו בפעם השנייה שזה ממש לא בסדר ושזה לא מה שסיכמנו, הם הפסיקו את סקס והאישה ניגשה אליי בעצבים. היא התקרבה והניחה את כף הרגל שלה על הזין שלי בצורה שדי כאבה אך זה היה נראה שסוף סוף משהו פה הולך בכיוון שאני רוצה. או לפחות כך חשבתי…

היא סימנה עם האצבע שלה לבעלה שיקום מהמיטה ויתקרב אליי גם תוך כדי שהיא לוחשת לי באוזן “אתה רוצה שארשה לך ללקק לי את הרגל פודל? תעשה מה שבעלי אמר לך”. וכשבעלה התקרב אליי גם כן, היא תפסה את הזין העומד שלו, שהיה בערך בגודל של כל הפרצוף שלי ועוד היה מלא בנוזלים של הכוס שלה וממש קירבה לי אותו מילימטר מהפה שלי כשהייתי קשור לגמרי ללא כל יכולת להתרחק מהם.

היא עוד הוסיפה וצעקה לי לתוך האוזן “אתה רואה את הזין הזה? עשרות גברים מכל רחבי העולם מצצו אותו ונהנו מכל רגע. מי אתה פודל קטן שלא תסכים לספק את בעלי?”.

תמונה שמזכירה לי מאוד את הסיטואציה המאיימת בה הייתי עם בני הזוג

הייתי בשוק וחסר אונים לחלוטין. פעם ראשונה בחיים שלי שזין של גבר, ועוד זין עצום ומאיים שכזה, נמצא מילימטר מהשפתיים שלי, בזמן שאישה אוחזת אותו ומחייבת אותי למצוץ.

מצד אחד, היה משהו בסיטואציה הזאת שפתח לי קצת את הראש. אי אפשר לשקר. זה היה מאוד כוחני, דומיננטי ומשפיל מה שהיא עשתה. איך שהיא קירבה את הזין הענק של בעלה מילימטר מהפה שלי וחייבה אותי למצוץ לו כדי שהיא תאשר לי ללקק לה את הרגליים. האמת שממש עכשיו כשאני נזכר בסיטואציה וכותב עלייה, הזין שלי מתחיל להזדקר לו. אין ספק, אני מודה, זה היה מחרמן לאללה!

אבל, וכאן האבל הגדול. מבחינה נפשית, ממש לא הייתי מוכן לזה. זה לא מה שסוכם מראש. אמרתי להם בסוג של צעקה שיצאה ממני לפני שמשהו רע יקרה “עזבו! עצרו הכל! אני לא מעוניין בזה יותר…שחררו אותי מפה, אני רוצה ללכת!”.

הם היו טיפה המומים מהתגובה שלי. נראה לי שעד אותו רגע הם היו בטוחים שאני נהנה מכל מה שמתרחש ולא הבינו את פשר התגובה הדי היסטרית יש לציין שהייתה לי.

הגבר והאישה החליפו כמה מילים ביניהם שלאחריהן הגבר ניגש אליי ושיחרר אותי מהכיסא תוך כדי שהוא אומר לי “יאללה יאללה עוף מפה יא אפס מאופס”. גם אישתו הוסיפה איזה קללה או שתיים, מה שדי חירמן כמובן, אבל זה כבר איבד מהטעם. אין מה לעשות, כשמסכמים משהו מראש, צריך לעמוד בו. עזבתי את החדר מושפל בזמן ששמעתי שהם חזרו להם להזדיין על המיטה. חסמתי אותם בוואטסאפ (כנראה שגם הם חסמו אותי) ומאז לא שמעתי מהם יותר.

כך נגמרה חווית הקוקהולד הראשונה שלי. אז לא לכל סיפור יש סוף טוב, אבל זו הייתה הפעם הראשונה שחוויתי חווית קוקהולד ולכן היה חשוב לי לספר אותה פה. חשבתי לעצמי בדיעבד אולי כן הייתי אמור לזרום איתם, אבל לא. לדעתי גם אם הסיטואציה ממש עשתה לי את זה, הכי חשוב בכל התחום הזה זה להציב גבולות ולעמוד בהם, אחרת דברים מסוכנים עלולים לקרות.

מאז אותה חוויה לא הכי נעימה, היו לי עוד מספר מפגשים עם זוגות אחרים. בהמשך הבלוג אספר לפחות על עוד אחת מהחוויות הכן טובות שהיו לי.

אתם מוזמנים בינתיים להגיב בתגובות ואולי גם לספר על מקרים פחות נעימים שקרו לכם….

נתראה בפוסט הבא 🙂

הסגידה הראשונה שלי בחיים לכפות רגליים

בשביל לספר על הפעם הראשונה בה זכיתי לסגוד לכפות רגליים של בחורה, אני צריך לחזור איתכם בערך 8 שנים אחורה. לגיל 23. אני סטודנט אחרי צבא ועדיין בתול (ממש מפתיע). בתול גם מבחינת סקס רגיל וגם מבחינת מה שבאמת חשוב לי – הסגידה לכפות רגליים.

כמעט 20 שנה עברו מאז שגיליתי שאני נמשך לכפות רגליים, ועדיין לא זכיתי לעשות עם זה משהו בצורה ממשית מעבר לסתם פה ושם כל מיני מקרים אקראיים שכף רגל של בחורה בטעות נגעה בי…

רק מלדמיין את מה שהוא רואה מהזוית של הרצפה אני חוטף זיקפה לא נורמלית

אז בתקופה שהייתי סטודנט גרתי בדירה בצפון תל אביב עם שחר שהיה השותף שלי שגם למד איתי באוניברסיטה. אחרי תקופה של כמה חודשים שגרנו ביחד, שחר הודיע לי שהוא התקבל לאיזשהי תוכנית של חילופי סטודנטים ושהוא עומד לעזוב את הארץ לתקופה של חצי שנה. חשבנו ביחד מה לעשות כדי שהשכר דירה שהוא אמור לשלם לא ילך לפח, והגענו למסקנה שכדאי יהיה לבדוק עם חבר'ה מהאוניברסיטה אולי מישהו ירצה להכנס לדירה במקומו לתקופה שבה הוא יהיה בחו”ל.

אחרי שחיפש כמה ימים ללא הצלחה, פתאום ביום בהיר אחד שחר מתקשר אליי ואומר לי “מצאתי מישהו, יותר נכון מישהי, קוראים לה ספיר..היא בגילך והיא ממש חמודה”.

ואני כמו הבתול הכי מעפן בעולם עונה לו “מה מישהי?!?! איך אני אגור ביחד עם בת באותה דירה??”.

כמובן שהוא צחק עליי ואמר לי “הנה, עכשיו סוף סוף תהיה לך הזדמנות לגור עם נקבה שאולי תצליח להוציא ממך את כל הביישנות שיש בך”.

קודם הכוס או קודם הרגליים? ללא ספק הרגליים 🙂

אחרי שיחה די ארוכה שבה הוא ניסה לשכנע אותי שהכל יהיה בסדר ושאין לו ברירה אחרת, השתכנעתי. באותו היום ספיר כבר הגיעה לדירה בשביל להכיר אותי ולהתרשם מהדירה ומיד התיידדנו. היא הייתה בחורה חמודה, חייכנית וגם טיפה חנונית כמוני, ככה שלא הרגשתי מאויים ממנה יותר מדי. הבנתי שאוכל לגור איתה בשלום.

מפה לשם, הזמן עובר לו ואני וספיר גרים ביחד כשותפים כבר שלושה חודשים ובאופן מפתיע, די כיף לנו ביחד. לא חשבתי אי פעם שלבחורה יהיה כיף לגור עם חנון מוזר שכמוני, אבל מסתבר שטעיתי. בזמננו הפנוי היינו מדי פעם מטיילים, רואים סרטים בטלויזיה ואוכלים בחוץ.

גם את מטלות הבית היינו עושים יחד, היינו הולכים ביחד לסופר, שוטפים ביחד כלים ואת המטלה שהכי אהבתי לעשות איתה- ספונג'ה כמובן. במשך כל השעה שהיינו עושים ספונג'ה הייתה לי אפשרות להביט בכפות רגלייה היחפות ולהתענג מכל רגע ורגע. ספיר הייתה בחורה ממוצעת מבחינת היופי, אך הכפות רגליים שלה היו מושלמות. מטופחות תמיד, עם קשת די עמוקה ועם לק, בדרך כלל שחור.

לפעמים הרגשתי איתה שאני ממש קרוב ללהיות בן זוג שלה, מלבד הקטע הפיזי והמיני שלא היה קיים בינינו לחלוטין.

לפחות עד אותו ערב בו הדברים תפסו כיוון טיפה שונה…

זה היה יום שלישי בערב, סיימתי את המטלות שהיו לי מהאוניברסיטה והתיישבתי לי בסלון לצפות בטלויזיה בליגת האלופות. בלי לשים לב, לא אכלתי כמעט כלום כל היום ובאיזשהו שלב פשוט חטפתי רעב מטורף.

חיפשתי במקרר וראיתי שאין כלום לאכול אז התקשרתי לספיר שבדיוק הייתה אמורה לחזור הביתה מסידורים. אמרתי לה שאני גווע מרעב והמקרר ריק. שאלתי אותה אם היא יכולה לקפוץ רגע להביא איזה בגט עם שניצל שהיה במרחק 10 דקות הליכה מהבית שלנו. זה היה בגט עם שניצל ביתי מיוחד וטעים שהייתי מכור אליו ברמות אחרות.

אני לא אשכח את השיחה איתה בטלפון… היא ענתה לי “מאמי אין מצב! אני כבר עוד רגע מגיעה ואני מתה מעייפות, תזמין משהו…”.

היה כל כך בא לי על השניצל ההוא באותו רגע שהתחלתי פשוט להתחנן אלייה בטלפון. אמרתי לה “אם את מביאה לי אוכל אני אעשה כל מה שתבקשי”.

“מה זה אומר הכל?” היא שאלה.

גן עדן

“אני אשטוף לבד את הבית בפעם הבאה בלעדייך.” עניתי.

היא בתגובה ענתה לי “זה נקרא הכל? לא, זה לא מספיק…”.

אז הוספתי ואמרתי לה שאני גם אשטוף כלים במקומה בפעם הבאה.

“לא…עדיין לא מספיק…” היא ענתה.

ברגע של שטות ובאמת שלגמרי בצחוק ובלי להתכוון לזה ברצינות עניתי לה “יודעת מה…אני גם אשטוף את הכלים, גם אנקה את הבית וגם אנשק לך את הרגליים, מה דעתך?”

זה בא לה קצת משום מקום שאמרתי לה משהו כזה אז היא ענתה לי ב”אווווקייייי” ארוך כזה שסימל שזה היה מאוד מוזר לה לשמוע את זה אבל איכשהו אחרי המשפט הזה היא יותר לא התווכחה ואמרה “בסדר בסדר דביל, אני אלך להביא לך. אתה חייב לי!”

אחרי חצי שעה באמת היא הגיעה עם האוכל ולפני ששמה לי אותו על השולחן היא הזכירה לי את התנאים “אתה שוטף את הכלים ומנקה לבד את הבית השבוע כן?”

“כן כן, מילה שלי זו מילה”. עניתי.

“ומה לגבי הרגל שלי? לשטוף אותה לפני שאתה מנשק לי אותה או שזה בסדר אם היא קצת מלוכלכת?” אמרה והפתיעה אותי לחלוטין!

לא הייתי מוכן למשפט שכזה. חשבתי שהיא תשכח מהקטע שאמרתי לה שאנשק לה את הרגליים. בדיעבד הבנתי שהיא אמרה לי את זה בכלל בצחוק אבל אני כמו סתום שלא מבין מתי צוחקים איתו לקחתי את זה ברצינות וישר הגבתי לה כדי להראות לה שאני כביכול נגעל מזה…

אמרתי לה “איכככס, ימגעילה! זה היה בצחוק לא באמת התכוונתי לנשק לך את הרגל…תביאי לי כבר את האוכל אני רעב מת”.

עלאק “איכס”…

היא קלטה שהיא מביכה אותי ואיכשהו זה הדליק אותה. גם הסטלה של העייפות גרמה לה להתנהג בצורה טיפה משוחררת ממה שהיא בדרך כלל. היא התיישבה לידי, הורידה את אחת מהנעליים ואמרה לי “למה אתה אומר מגעיל על הרגל שלי? היא ממש לא מגעילה, קח תריח תראה איזה נקייה היא” אמרה וממש הניחה את הרגל עם הגרב עלייה על הברכיים שלי כדי שאריח אותה.

דבר כזה אף פעם לא קרה לי וכל 20 שנות התאווה שלי לכפות רגליים לא הכינו אותי לרגע גדול שכזה. שוב כמו אהבל שיחקתי אותה לא מעוניין והרחקתי את הרגל שלה ממני. היא, כדי להתגרות בי, החזירה אותה אליי שוב ושוב עד שהיא הבחינה פתאום במשהו לא שיגרתי.

“תגיד יש מצב שהרגל שלי מעוררת אותך?? מה זה הזקפה הזאת שאתה חוטף לי פה מול העיניים?” אמרה בפליאה והצביעה לכיוון הזין שלי שמבלי ששמתי לב נעמד לו דום. למרות שהזין שלי רחוק שנות אור מלהיות גדול, אי אפשר היה לפספס את הבליטה שצצה לה מבעד למכנסי הטרינינג שלבשתי.

חטפתי בלק אאוט. לא ידעתי איך להתנהג במצב הזה. פשוט שתקתי ממבוכה והשפלתי מבט.

“מה נכנסת לשוק?! תענה לי! אתה מהסוטים המוזרים האלה שמאוננים על כפות רגליים?!” היא המשיכה להכנס בי.

אחרי כמה שניות של שתיקה מהצד שלי היא כבר הבינה שהתשובה היא חיובית. הייתי בטוח שהיא פשוט תקום ותתרחק ממני ושמאותו רגע היחסים שלנו יפגעו. אחרי הכל, אף פעם לא הייתי בסיטואציה כזו ולא ידעתי מה בחורות באמת חושבות על גברים מהסוג שלי שאוהבים כפות רגליים.

להפתעתי הרבה, במקום להתרחק, היא עשתה בדיוק ההפך.

שליטה במיטבה

“למה לא אמרת קודם שאתה כזה?? האקס שלי היה מכור ללעשות לי מסאז' ברגליים..קח תעשה לי גם” היא לקחה את הכף רגל שלה, הורידה ממנה את הגרב ופשוט הניחה לי אותה בין שתי הידיים שלי בנון-שאלנטיות.

הרגשתי שאני בתוך חלום. היה לכף רגל שלה ריח כל כך נעים וממגנט,  התלבטתי עם עצמי האם להמשיך עם משחקי ה”איכס איזה מגעילה” או שפשוט להפסיק עם השטויות, להכנע לרגע ולעשות את מה שחלמתי עליו במשך כל חיי. הפעם לשמחתי בחרתי באפשרות היותר חכמה.

חיוך של שמחה/מבוכה עלה על פניי ופשוט התחלתי במלאכה מבלי להוסיף אף מילה. במשך כחצי שעה עשיתי לה פוט מסאז' לשתי כפות רגלייה מכל הלב. שכחתי לגמרי מהאוכל שהיא קנתה במיוחד בשבילי. הרעב שלי לאוכל נעלם כלא היה.

רעב אחר נכנס במקומו. רעב ללסגוד לכפות הרגליים החלקות והנעימות של ספיר שכרגע נמצאות לי על הברכיים. במשך כל החצי שעה שאני עושה לה מסאז' חשבתי עם עצמי איך אני גם גורם לה להסכים לי לנשק וללקק לה את הרגליים. ראיתי שהיא די נהנית מכל הסיפור והנחתי שהיא תזרום עם זה אבל עדיין היה בי סוג של חשש שאולי זה יגעיל אותה. באיזשהו שלב זה פשוט יצא ממני בלי ששלטתי בזה…

“אפשר לנשק?” שאלתי תוך כדי שאני מצביע עם העיניים לכיוון כפות רגלייה.

ספיר שכנראה כבר הייתה מוכנה לזה שלשם זה ילך, פשוט הרימה את הכף רגל שהייתה מונחת לי בין הידיים, שמה לי אותה מול הפנים מילימטר מהפה שלי והוסיפה 3 מילים שלעולם לא אשכח. 3 מילים שנתנו אישור סופי למימוש מלא של הפנטזיה שלי. “קח מאמי, תהנה” היא אמרה עם חצי חיוך זדוני שמאוד חירמן אותי.

מזכיר את החיוך הזדוני שהיה לספיר כשנתנה לי לנשק לה את הרגל

מה אני אגיד לכם…אם עד אותו רגע חשבתי שאני בחלום, מאותה שנייה שקיבלתי את האישור לעשות אהבה עם כפות רגלייה, כבר הבנתי שאני סופית בגן עדן. הצמדתי את הכף רגל שלה חזק לפנים שלי, ממש מעכתי את עצמי לתוכה תוך כדי שאני מסניף את הריח הממכר שלה עמוק לתוך הריאות שלי.

“נו תנשק כבר!” היא ציוותה.

“כן סליחה המפקדת” עניתי וצללתי לתוך כ10 דקות של אהבה והתמסרות עם כפות רגלייה המושלמות. עמד לי כמו שלא עמד לי מעולם. הרגשתי שאני תכף גומר רק מזה שאני מנשק ומלקק לה את הכפות רגליים. זה היה ממש כמו בחלומות הכי ורודים שלי שהייתי חולם במשך כל 20 השנים שקדמו לאותו ערב.

הסיטואציה הזו הייתה יותר מדי מחרמנת בכדי שלא אנסה לקדם אותה עוד שלב. ניסיתי להוציא את הזין שלי מהמכנסיים כדי שגם הוא יצטרף לחגיגה. רציתי מאוד שהיא תאונן לי עם כפות רגלייה אחרי כל ההשקעה שנתתי לה.

לצערי זה לא קרה. ברגע שהיא ראתה שאני הולך לכיוון הזה היא מיד התרחקה ממני ואמרה ” לא לא לא לא…זהו, מספיק להיום, נהנית מספיק לפעם אחת”.

אני שממש התבאסתי שזה נגמר, ניסיתי לגרום לה לחזור שלפחות אמשיך לעשות לה מסאז' ברגליים אך היא כבר נכבתה לגמרי ואמרה לי שהיא הולכת לישון כי היא גמורה מעייפות. הייתי חרמן ברמות וחיכיתי לשנייה שבה היא תרדם כדי שאוכל ללכת בשקט לשירותים ולאונן כדי לפרוק את כל המטען שהצטבר לו במשך השעה ומשהו שהייתי דבוק לכפות רגליים שלה.

אני זוכר שהיה לי קשה להרדם באותו לילה. הרבה מחשבות רצו לי בראש על מה שהרגע התרחש עם ספיר. לא ידעתי איך זה ישפיע על היחסים שלי איתה. פחדתי שאולי זה היה משהו חד פעמי ושמחר היא תתבאס על מה שקרה.

שלושה חודשים שככה נראה כל ערב שלי עם ספיר עד שעזבה

אך דווקא ההפך קרה. מאותו ערב ועד היום שבו היא עזבה את הדירה, בכל פעם כשהיה לנו קצת זמן פנוי לצפות יחד בטלויזיה, היא הייתה פשוט חולצת את נעלייה, מתיישבת לידי ומניחה עליי את כפות רגלייה כדי שאעשה לה מסאז' מקצועי. שלאט לאט באמת נהיה סופר מקצועי ונהייתי ממש טוב זה. היא נהנתה ואני נהניתי.

לצערי היא הבהירה לי על ההתחלה ובמפורש שהיא לא מעוניינת שזה יגלוש מעבר למשחקים עם הכפות רגליים שלה. היא לא נמשכה אליי מבחינה מינית אלא פשוט אהבה את המסאז' שהייתי עושה לה אחרי יום ארוך ומתיש. אבל זה בסדר, לא צריך להיות חזיר. עצם העובדה שבמשך שלושה חודשים שלמים היו לי כפות רגליים זמינות לסגידה כמעט בכל יום, זה היה משהו שהיום בדיעבד אני מעריך ברמות. זה ממש לא משהו שניתן להשיג בקלות.

זהו…זה היה פוסט ארוך, מעניין אם מישהו בכלל קרא פה הכל, אם כן, תגיבו, ותספרו על סיפורים שקרו לכם גם. זה תמיד כיף ומעניין לשמוע על הפעם הראשונה של אנשים אחרים.

נתראה בפוסט הבא 🙂