באיזה אתרי הכרויות סקס אני משתמש כדי למצוא שולטות של כפות רגליים? (ומדי פעם סקס)

“תגיד דניאל, מאיפה אתה משיג את השולטות שלך?!”
“באיזה אתרי הכרויות סקס אתה מוצא בחורות שנותנות לך לסגוד לכפות הרגליים שלהן?!”
“מה אתה כותב להן באתרי הכרויות האלה כדי שיזרמו איתך?!?!”

איפה אני מוצא בחורות שמסכימות לאונן לי עם כפות הרגליים שלהן?

אז אחרי שראיתי שהשאלות מהסוג הזה ודומות להן חוזרת על עצמן כל פעם מחדש, גם פה בתגובות לפוסטים שלי וגם בהודעות רבות שקיבלתי מכם במייל, החלטתי לכתוב לכם את הפוסט הבא שבו אענה על כל השאלות הללו אחת ולתמיד מהניסיון האישי שלי בתחום (מעל 7 שנים).

אני הולך להראות לכם בדיוק באילו אתרי הכרויות סקס אני משתמש נכון להיום כדי להשיג בחורות שזורמות איתי על מפגשי סגידה לכפות רגליים, שליטה, השפלות וכל שאר הדברים הפרועים שעוברים בראשכם הכחלחל.

באתרים האלה אפשר גם להשיג סקס רגיל, מה שאמנם פחות מדבר אליי כי כידוע לכם אני יותר בקטע של בחורות שאוהבות להשפיל אותי ובעיקר לתת לי לסגוד לכפות הרגליים שלהן, אבל מי שזה יתאים לו, שיהיה לו בכיף…

אני מראש אומר שאין פה 100% וזה הכל עניין של ניסוי וטעייה…בשורה התחתונה מי שעקשן ונחוש, ישיג את מה שהוא מחפש…

אז זו הרשימה של 3 האתרים שאני הכי פעיל בהם מהטוב אל הפחות טוב (כמובן לדעתי האישית בלבד):

1. אקס דייטהכרויות סקס בעיקר לבני 30+

אתר הכרויות אקס דייט

לחץ על התמונה כדי לבקר באתר “אקס דייט”

 • יתרונות: האתר האהוב עליי ביותר. אפשר להשיג בו הכל מהכל, בחורות שאוהבות שסוגדים לכפות הרגליים שלהן (הכי חשוב לי) וגם סקס רגיל למי שמעוניין.
 • חסרונות: מי שמחפש בחורות יותר צעירות יהיה לו קצת למצוא אותן באתר הזה. האתר מכוון יותר לקהל הנשוי והמבוגר שמחפש לגוון בחיי הנישואין השגרתיים.
 • דברים שהשגתי מהאתר: אני רשום לאתר כשנתיים וחצי, עד היום נפגשתי משם עם 3 נשים שונות שהסכימו לקיים איתי מפגש סגידה של כפות רגליים (כולן היו מעל גיל 40), אישה אחת גרושה שהסכימה שאבוא אלייה רק כדי לרדת לה ושהיא תישב לי על הפנים בלי שום דבר מעבר לכך. עוד 2 זוגות שהסכימו שאבוא לצפות בהם מקיימים סקס (מפגש קוקהולד).
 • הציון שלי לאתר: 9/10.

2. זבנגהכרויות סקס לצעירים

אתר הכרויות זבנג

לחץ על התמונה כדי לבקר באתר “זבנג”

 • יתרונות: מאגר עצום של משתמשים, לדעתי האתר הגדול בארץ ואחד מהוותיקים שבהם אם לא הכי ותיק. את הסקס המלא הראשון שלי (שלא כזה נהנתי בו) השגתי שם לפני בערך 5 שנים. אתר עם אופי שמיועד טיפה יותר לקהל הצעיר.
 • חסרונות: לאחרונה האיכות שם ירדה מסיבה כלשהי, כבר חצי שנה בערך שאני לא ממש מצליח להשיג שם מישהי שתסכים למפגש שליטה נשית מכל סוג שהוא. אין ספק שבעבר היה שם גן עדן עלי אדמות.
 • דברים שהשגתי מהאתר: אני רשום לזבנג בערך 5 שנים. הסקס המלא הראשון שלי היה משם. לצערי בשנה האחרונה לא השגתי משם יותר מדי מפגשי שליטה, הייתה רק אישה אחת שהסכימה למפגש שליטה של כפות רגליים, עוד אחת שניסתה לגרום לי להיות עבד שמסיע אותה ממקום למקום (פחות דיבר אליי הקטע הזה). כמו שאמרתי, בעבר היה שם הרבה יותר טוב, בתקופה של לפני 4 שנים בערך הייתי משיג משם כמעט כל חודש מישהי חדשה אחרת שענתה על צרכיי.
 • הציון שלי לאתר: 7.5/10. (אם הייתם שואלים אותי לפני 4 שנים הייתי נותן לו 10/10 קל).

3. מייק לאבהכרויות סקס להכל מהכל

אתר הכרויות מייק לאב

לחץ על התמונה כדי לבקר באתר “מייק לאב”

 • יתרונות: גם אתר ותיק מאוד עם המון משתמשים, לדעתי שני רק לסקס פארטי בקטע הזה. מה שנקרא “זאב בעור של כבש”. נראה כביבכול אתר שפחות מיועד לסקס ועניינים מיניים אך הזימה שם חוגגת ובגדול.
 • חסרונות: משהו בעיצוב שלו פחות מדבר אליי אבל זה לא כזה קריטי. כמו בסקס פארטי, לאחרונה גם חלה טיפה ירידה באיכות של הבחורות שיוצא לי לדבר איתן באתר הזה.
 • דברים שהשגתי מהאתר: עבור הפטיש שלי לכפות רגליים השגתי משם רק בחורה אחת שאוהבת מסאז' בכפות רגליים. אומנם בחורה אחת זה נשמע מעט מאוד, אבל אני בקשר עם הבחורה הזו באופן רציף כבר שנה וחצי. ככה שזה שווה המון בשבילי. מעבר לזה היו לי 2 מפגשי צפייה בלייב עם שני זוגות נשואים שונים שקיימו סקס מול הפנים שלי והשפילו אותי כהוגן.
 • הציון שלי לאתר: 7/10.

האמת שהייתי מאוד שמח לכלול ברשימה את האתר “מקושרים”. אתר ששמורה לי עבורו פינה חמה מאוד בלב. אומנם הוא לא היה אתר שמיועד לסקס, אך מי שידע איפה לחפש בו היה יודע שזה היה מכרה זהב עבור אנשים עם פטיש לכפות רגליים כמוני. אם האתר הזה עוד היה בחיים הייתי שם אותו בראש הרשימה לפני כל השאר. לצערי הוא נסגר לפני כשנתיים ככה שזה כבר לא רלוונטי.

מה הכי מומלץ לכתוב למישהי באתרי הכרויות סקס?

שאלתם אותי את השאלה הזו כל כך הרבה פעמים באמייל ולכולם עניתי את אותו הדבר – זה לא מדע מדוייק. אני באופן אישי פחות ממליץ על לפתוח עם הודעות כמו “היי“, “מה קורה?” וכל שאר המשפטים המשעממים. באתרי הכרויות סקס לדעתי מה שהכי עובד זה אם אתה מצליח לסקרן את הצד השני כבר מההודעה הראשונה שלך.

אני באופן אישי פחות אוהב לבזבז זמן והולך ישר ולעניין. בדרך כלל אני רושם משהו בסגנון “היי XYZ, קוראים לי דניאל ואני נשלט בן 31 מהמרכז שאוהב לספק צרכיי אישה דומיננטית וכריזמטית. זורם על כל דבר שיביא לסיפוק מיני של האישה מבלי להתחשב כלל ברצונותיי האישיים והלא מעניינים“.

להגיד לכם שזה עובד לי תמיד? אז ממש לא. רוב הבחורות שקוראות את ההודעות שלי, או שאומרות שלא מתאים להן או שכלל לא מגיבות. אבל זה לא משנה לי כי אותן אני בכל מקרה לא מחפש. אני מחפש את האחוז הבודד שכן זורם עם השיגעונות שלי. אלו שכן עונות לי בצורה חיובית, ויש לא מעט כאלה, הן בדיוק הבחורות אותן אני מחפש בפינצטה ובסוף גם מוצא.

היו לי תקופות טובות יותר שבהן הייתי כמעט כל שבוע מוצא מישהי חדשה, והיו לי גם שבועות שלמים שלא הייתי מצליח “לדוג” שום דבר חדש. ככה זה באתרי הכרויות סקס. זורמים עם מה שיש.

מי שיש לו עוד אתרים מעניינים שיצאו לו ממנו כל מיני עיניינים כאלה ואחרים מוזמן לרשום אותם פה למטה בתגובות ולספר גם על החוויות שיצאו לו משם.

בהצלחה!

12 תגובות בנושא “באיזה אתרי הכרויות סקס אני משתמש כדי למצוא שולטות של כפות רגליים? (ומדי פעם סקס)

 1. היי דניאל
  מזדהה איתך לחלוטין בעניין סקס פארטי…בזמנו גם אני הייתי מריץ שמה עניינים על בסיס שבועי (מדבר איתך אפילו עד לפני שנתיים אחורה)…הם באמת נחלשו…מקווה שיחזרו לעצמם בקרוב לפני שאנטוש לאתר אחר

  • באמת חבל שהם נחלשו אבל עדיין אי אפשר לזלזל בכמות המשתמשים העצומה שיש להם. אני פחות מחפש סקס רגיל אלא יותר דברים “מוזרים” שקשה לי למצוא בסקס פארטי לאחרונה, מי שמחפש סקס רגיל לדעתי ימצא שם בלי בעיה.

 2. לדעתי מה שהכי חשוב באתרי הכרויות זה התמונות שלך.יש לי חבר שנראה טוב גם בלי שכותב מילה בחורות בעצמן מתחילות לכתוב לו.אני שאני לא נראה מי יודע מה צריך להתאמץ הרבה יותר

  • אלדד, לגלות לך סוד? אני בחיים לא מפרסם תמונות שלי באתרי הכרויות סקס. רק אחרי שמחליפים מספרי טלפון ועוברים לוואטסאפ רק שם אני שולח תמונות שלי.
   ואגב, אני הכי רחוק בעולם ממישהו שנראה טוב. מעולם לא קרה שבחורה אמרה לי שאני חתיך או יפה או משהו כזה. אני כן משתדל להראות כמה שיותר אסתטי מבחינת דברים שאפשר לטפל בהם כמו תספורת, זקן, בגדים.
   תתפלא אך לשולטות פחות קריטי אם אתה נראה כמו בראד פיט, אני אומר לך את זה חד משמעי מהניסיון האישי שלי.

 3. שאלה לי אליך דניאל- יש באתרים האלה סיכוי למי שלא נראה הכי טוב שבעולם? לא נעים להודות אבל אני עדיין בתול ואין לי ממש ביטחון עם נשים… חשבתי אולי באמת לנסות באחד מהאתר האלה אולי שמה ילך לי יותר ממה שהולך לי במציאות, מה דעתך?

 4. את דיסקרטי ומייק לאב לא ניסיתי, לסקס פארטי נרשמתי לפני כחצי שנה ודווקא הולך לי שמה מעולה. אולי אתה עושה שמה משהו לא נכון שפחות הולך לך לאחרונה.
  אני דווקא מנסה לצאת עם הבחורות שמה לדייט רגיל ומשם להזרים, אני לא ישר שולח להן שאני רוצה סקס או שליטה או כל דבר אחר, לדעתי זה מרתיע אותן. אבל מה שעובד לך…

  • היי baller, מקריאת התגובה שלך ניכר שאנחנו מחפשים דברים שונים, ולכן אני משיגים תוצאות שונות. אני יותר מחפש בחורות שזורמות על שליטה ובעיקר לתת לי לסגוד לכפות הרגליים שלהן. אתה יותר מחפש סקס רגיל וציינתי שאת זה עדיין ניתן למצוא באתר של סקס פארטי בלי בעיה.
   אליי פחות מדבר סקס רגיל לכן אני לאחרונה פחות משתמש בסקס פארטי כי קשה לי למצוא שם את מה שאני מחפש.

 5. דניאל אתה מבזבז את הזמן שלך וחבל..החיים קצרים אתה צריך למצוא אישה אחת וזהו..מה זה נותן לך כל המשחקים האלה של השליטה בסוף זה ימאס לך ואתה תמצא את עצמך לבד בחיים

  • היי משה,
   החיים של כולנו מאוד מורכבים, נראה לי קצת לא לעניין לשפוט מישהו בלי שאתה באמת נמצא בנעליים שלו. אני עושה מה שעושה לי כיף בחיים, אם לך זה לא נראה, זה סבבה, אתה לא חייב לעשות כמוני. 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *